Флайzzzа запалює ''Сонце' на телеекранах
// music.com.ua   
01.03.2006 18:33
ФлайzzzаМинулої неділі з телеекранів засяяло "Сонце" луцької "Флайzzzи". Це дебютне відео гурту, яке "зліплено" з більш ніж двадцяти тисяч (!) фото. Створювала кліп київська фірма "Adioz Production Studio" під керівництвом режисера Олега Борщевського, а клацала кадри постійна фотограф лучан - Іванка Гембік.
Надихнули митців зробити щось на кшталт "ліпленого" ролика безсмертний радянський мультфільм "Пластилінова ворона" та вірменські мультики, в яких "все звідкілясь береться та в щось перетікає". Проте замість пластиліну використовувались фотографії учасників "Флайzzzи". Відео вийшло оригінальним, яскравим та "спекотним", що, на думку музикантів, абсолютно відповідає характеру гурту.

Тим часом "двокрилі" також активно готуються до концертних виступів і приступили до репетицій у розширеному складі. Зазвичай на сцені "Флайzzzа" виглядала як співаюче тріо - Андрій "Тіма" Тимчук, Алла "Джамалка" Новак та Олександр "Івашка" Іванов. Тепер до них приєдналися гітарист Денис Валяєв, трубач Сашко Рудчик та ді-джей Настя Косач (DJ Arnaby). Денис вже проявляв свою майстерність під час студійних записів команди, а Сашко та Настя тільки знайомляться з особливостями "сонячної" музики. Музиканти сподіваються, що вже до літа такий склад буде загравати та підморгувати з концертних майданчиків в повну силу.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >