Океан Ельзи закінчив російське турне виступом у московських Лужниках
// UAFORMAT.COM   
01.03.2006 18:38
Океан ЕльзиДо ОЕ жодна з україномовних груп не виступала з сольним концертом на головній арені Росії.
Концерт Океанів у Лужніках став фінальним виступом туру містами СНД на підтримку альбому Gloria й тривав близько двох годин. Звучали композиції з останнього альбому, а також старі добрі «911», «Той день», «Майже весна», «Холодно» й, навіть, останнім часом така рідко виконувана на концертах «Квітка». А «Без бою» замість Святослава хором співав весь зал.
Група двічі виходила на біс, а завершила виступ душевною «Відпусти», в якості інтро до якої Петро Чернявський зіграв у акустиці тему з Led Zeppelin.

На прес-конференції, що передувала концерту, Святослав Вакарчук, ділячись спогадами від російського туру, пригадував, як у Ростові-на-Дону кидав до залу колонку, а у Мінську спілкувався з прихильниками лише українською, й зазначив: «Якщо комусь у пісні «Я не здамся без бою» бачиться революційний підтекст, то це його власна справа. Нам подобається грати в Лужніках, бо тут завжди приємна публіка, яка надзвичайно натхненно нас зустрічає, цікавий своєю енергетикою зал, який хочеться підняти на ноги й примусити рухатися у одному з нами ритмі. А українці глядачі чи росіяни – нам все одно, ми любимо усіх, й повністю викладаємося перед кожним залом!»
 
Повернувшись до Києва, музиканти поділилися своїми враженнями від проведеного туру й московського концерту зокрема.

Святослав Вакарчук: "Я радію з приводу того, що в нас відбулося так багато концертів, логічним завершенням яких став виступ у Москві. Ми дуже любимо цю публіку, й наші взаємні почуття підтвердилися підчас концерту.
Хоча тур вже завершено, ми довго не витримаємо й придумаємо щось нове!
Дякуємо всім, хто був з нами весь цей час. Ми обіцяємо повернутися!"
 
Денис Глінін: "Москва й Лужнікі як місто проведення концерту накладають певного роду відповідальність. Зрозуміло, що столична публіка більш досвідчена, більш витончена кількістю й якістю подій світового масштабу, вона обов`язково порівнюватиме почуте й побачене. Що веде за собою певного роду хвилювання. Нажаль інші міста країни відстають у плані такого „музичного досвіду”, але на кожному концерті туру ми намагалися донести свою музику, своє сприйняття людям, що прийшли до нас. Мене, наприклад, надзвичайно вразив Пітер, який незважаючи на холодну зиму, зустрів нас надзвичайно тепло. А концерт у Мінську виявив, що сприйняття пісень ОЕ вже нерозривно пов`язане з українською мовою.
Тому я б не виділяв Москву як провідне чи головне місто туру. Так, невелике хвилювання давалося в знаки, але насправді це був просто ще один концерт, чесний й відвертий.
Я сподіваюся, що у майбутньому на великих майданчиках ми ще не раз здивуємо глядачів і новими піснями, і енергетикою.
ОЕ не стоїть на місці! Далі буде...!"
 
Денис Дудко: "Енергетика концерту й залу неймовірно потужна! Московська публіка прийняла нас надзвичайно тепло й щиро. Ми дуже довго чекали на цей концерт, готувалися. Судячи з усього, справилися, виправдали очікування й публіки, й своє на цей концерт."
 
Мілош: "Знаходжуся під впливом двох почуттів. З одного боку, це почуття гордості від того, що російський тур так вдало пройшов й так вдало закінчився. З іншого боку, це надзвичайне полегшення, що все вже позаду."
 
Петро Чернявський: "Напевно, один з найважливіших концертів в моєму житті, та й групи, напевно, також. Емоційно концерт був забарвлений в найяскравіші кольори. Нажаль, у залі не було всіх, кого ми були б раді бачити, але були ми, були Лужнікі, був рок-н-рол!"
Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 02-03-2006 16:51
 
Глінін : "...більш витончена кількістю й якістю подій світового масштабу..." - що і горовіть - Москва наповнена прожжоними естатами. Сталіца все ж таки.  
 
Попустись, Глінін, бо на ОЕ ще чекає Madison Square Garden (це в Нью-Йорку) =))  
[ гість ]
 
wookie
2. 08-03-2006 03:53
 
Починаючи з пісні "Др-р-р-уг" відкрив для себе чудовий гурт (до неї не любив, не сприймав, не хотів слухати). А те що підняли на вуха Лужніки - це дійсно подія! Ще більше поважаю ОЄ! Здається це вперше, щоб україномовні (сучасні)пісні одного гурту зібрали повний стадіон в Москві! ВВ не враховуйте - вони грали на пару із Муміками. І не розумію Одного: чим вам Madison Square Garden кращий за Лужніки??! Вам негри брати? З таким ставленням до рідних сусідів мені відверто шкода "щирих" українців...
[ гість ]
 
Ігор Гаврош (igorg.com)
3. 10-03-2006 18:05
 
друже, мені всі брати. хоча б тому, що всі ми маємо одну спільну обставину - нас не питали, чи ми хотіли б народитись на цій землі. отже ми маємо те що нас усіх усіх об"єднує.
[ гість ]
 
wookie
4. 11-03-2006 09:32
 
Твій дід, гадаю, не захищав свою країну пліч о пліч з братами неграми…  
(Додам, що коли вибухають бомби у Москві, то ми хвилюємось набагато більше, ніж коли Катрина налетіла на Нью Орлеан. Чому? Українців більше в Росії) Це по перше. 
 
По друге: в нас ще є БАГАТО «спільного», що всіх об`єднує (те що між ногами). Але я, наприклад, не можу назвати насильника Чикатило своїм братом, на відміну від тебе.… Бо так виходить, якщо оцінювати БРАТІВ по твоїм критеріям, параметрам, обставинам, шкалі і решта лайна.  
І по третє: не варто звертатись до мене “друже”, хоча б тому, що ми навіть не знайомі. 
І на останок по темі: Штати здивувати набагато простіше, ніж завоювати любов близьких та рідних людей! Повір на слово, бо маю досвід. На жаль в нас такий менталітет. ОЕ це вдалося – за що їм гучні аплодисменти стоячи!!!  
 
 
Спеціально для wookie 
http://uaformat.com/content/view/614/ 
 
зайди та переконайся, що таке український менталітет - 50 відсотків НЕ ДОГАНЯЄ, чому це ТОЛ майже переміг. Там врубаються, а наші у шоці 
 
[ гість ]
 
Ігор Гаврош (igorg.com)

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: