Головна arrow Статті arrow Погляд arrow Млада: Нове обличчя української етніки
Млада: Нове обличчя української етніки
// Tala, Enter Music TV   
04.03.2006 15:40
Млада - Ой весна веснаОт чим дивує фольклор? Здатністю виживати. Ось чим - його перевіряли часом, революціями, людською забудькуватістю, модністю-немодністю, урбанізацією і рештою атрибутів соціуму. Чим унікальний джаз? Ступенем свободи, який дозволяє йому нескінченно змінюватися, перетворюючись на що завгодно і насичуючись музичними розчинами різної концентрації та походження. Симбіоз фольклору і джазу, як і діти, народжені у між расових шлюбах, загрожує оточуючим кавалком сюрпризів. Прорахувати завчасно всі його можливості - навряд чи можливо, але тим цікавіше долучитися до інтриги і зануритися у перипетії цього дивного діалогу. Звісно є одне маленьке але - треба щоб батьки, як кажуть генами не підкачали.

У випадку з молодою київською виконавицею Младою - генеалогічне дерево в нормі. Випускниця музичного училища імені Глієра, тривалий період закохана у джаз, Млада зацікавила своїми ідеями ще два десятки музикантів, які протягом 2004-2005 років періодично збиралися і розігрували цей сеанс одночасної гри між українськими народними піснями й інтернаціональними джазовими екзерсисами. Першим зародком, з якого три роки по тому виріс дебютник Млади "Ой, весна, весна" став проект 2002 року "Мрії козерога". З того часу у тандемі з піаністом і композитором Павлом Шепетою, Млада чаклувала над своєю першою самостійною студійною роботою шепета опікувався аранжуваннями, Млада - загальним продюсерським керівництвом. І, звісно, головним інструментом, головним персонажем цієї історії - вокалом. Міцна професійна підготовка дозволяє Младі лавірувати між народною манерою, естрадним стилем та джазовими вокалізами. Залишаючи недоторканими пронизливо-красиві мелодії оригіналу, Млада пропонує подивитися на знайомі фольклорні сюжети в інших декораціях. Її підхід далекий як від авангардних ексцесів, так і від сірих чергових переспівувань. Вона співає для тих, для кого традиція - не муміфіковані культурні останки, а живе явище, яке розвивається далі, не вичерпуючи своїх можливостей.

Трек-лист:
1. Ой жаль мені вечірочка, що я й не гуляла
2. Їхав, їхав козак містом
3. Ой весна, весна
4. Сидить Млада за столичком
5. Прилетіла ластівка
6. Ой сосонка, літом і зимою зелена
7. Кроковеє колесо
Бонус:
8. Capricorn's dream
9. Епілог

Tala
Enter Music TV

за матеріалами
Music.com.ua
Коментарів (10)
RSS-стрічка
1. 04-03-2006 21:39
 
Диск вже вийшов більше як півроку, аж тут стаття. Хтось пізно родуплився... :)
[ гість ]
 
Гість
2. 05-03-2006 09:02
 
Шановний, цікаво, а як взагалі по вашому ця стаття пов'язана із безпосереднім виходом диску, датою його релізу? Хіба тут пишеться "Нещодавно вийшов в світ новий альбом Млади"? 
І взагалі, що головне: наявність статті чи взагалі її відстність?  
:roll
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 05-03-2006 20:01
 
Але це ж не стаття, про сам альбом тут немає ні слова, швидше за все це просто рекламна інформація про реліз до речі узята з офіційного сайту. Гість прав! 8)
[ гість ]
 
bozhidar
4. 05-03-2006 20:16
 
Яка рекламна? Який офіційний сайт? Люди ви почитайте чий підпис там стоїть! Це ж Тала - тут все сказано. Провідний музичний критик України. Це по-перше. 
А по-друге, такими закидами ви лише показуєте неповагу до видання. Якби стаття була піарна, то це відповідним чином було б зазначено ;) 
 
Блін. ну ви і даєте! Краще б прислухались до того що написано :)
[ гість ]
 
Vitaliy
5. 06-03-2006 15:48
 
Я би порадив вам менше критикувати. Просто візьміть і послухайте цей альбом, і все вам стане зрозуміло.  
Млада молодець. 
Нам би побільше такої якісної музики. :)
[ гість ]
 
Гість
6. 06-03-2006 18:11
 
Цей альбом слухаю з серпня, тобто сім місяців, і якраз тому вирішив написати. Якісна музика заслуговує якісної музичної критики... А тут, як я вже казав - рекламна замітка в міській газеті про реліз, ІМГО.
[ гість ]
 
bozhidar
7. 09-03-2006 11:13
 
кхм
Шановне панство, по-перше, це не рецензія платівки. Більше того - мова в першу чергу тут не про платівку.  
 
У програмі "Хроніки розваг", котра виходить на музчному телеканалі Ентер є рубрика "нью фейс" - де, власне, і рекламуються (якщо вже користуватися цією лексикою) нові цікаві імена.  
 
там хтось закидав щодо критичності - здається, саме по відношенню до цієї виконавиці я не просто толерантно (як критик поставилась), але й оцінила гідно те, що вона робить.  
 
Віталіку, дякую за таку шану :))  
провідний музичний - звучить городо)
[ гість ]
 
Tala
8. 09-03-2006 11:19
 
кхм
і ще одне, ця стаття не мого, чи вірніше буде сказати - не тільки мого авторства - (якщо Віталік, ти уважно дивишся програму - бачиш логотип мьюзік ком уа) - так от, підписати б треба було саме цей сюжет Ентер фичерінг мюзік ком уа :))
[ гість ]
 
Тала
9. 09-03-2006 11:59
 
кхм
Так так, я бачив ревью на м'юзіку російською, зараз дещо підписи підправив :)  
А переглядати Ентер на жаль можу тільтки коли час від часу приїжджаю додому, а тут в Києві навіть не знаю як вас дивитись... "волякабЄль" на Оболоні Ентер не транслює і я власне не знаю інших можливостей де вас двитись ;) Хоча б в якійсь кав'ярні траслювали - я б періодично туди навідувався по можливості :grin
[ гість ]
 
Vitaliy
10. 05-11-2009 13:26
 
кхм
дуже сподобалась пісня "Ой, жаль мені вечірочка". прослухав на MyRadio.com.ua 
зараз качаю альбом!сподіваюсь на чудову роботу:) 
в Бердянську таку музику не дуже почуєш...а мені українські твори дуже подобаються!!!
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >