The Ukrainians видають свій новий альбом ''Respublica'' в Україні
// UAFORMAT.COM   
07.03.2006 19:47
The Ukrainians - RespublicaБританський гурт The Ukrainians презентує свій новий альбом "Respublica" в Україні. Цей диск став четвертим студійним альбомом відомого колективу, та першим - виданим в Україні. До цього часу група видавала свої альбоми на Батьківщині, у Великобританії та у Польщі, у видавництві Koka Records.
Творчість The Ukrainians поєднує традиційний український фольк та західну рок-музику. Створили гурт наприкінці 80-х гітарист Пітер Соловка та вокаліст Лен Ліггінс. Перша сесія музикантів потрапила в ефір програми легендарного діджея Джона Піла та набула неабиякої популярності серед шанувальників етно-панку.

Перший альбом гурту, отримавший назву "The Ukrainians" (1991), дістав схвальні відгуки в Великобританії, музикантів стали запрошувати на музичні фестивалі по всій Європі. У 1993 році побачив світ альбом "Ворони". Того ж року на запрошення Міністерства Культури гурт приїхав до України. Кульмінацією туру став виступ The Ukrainians на Майдані Незалежності в Києві, який став частиною святкування другої річниці Незалежної України. Під враженням від відвідування України гурт записав альбом "Культура", який вийшов у 1994 році.
В 2002 The Ukrainians видали несподіваний сінгл "Anarchy in the UK", який включив українські версії кількох пісень Sex Pistols.
На початку 2003 критики схвально зустріли новий альбом "Respublika", який складається з українських народних пісень у аранжуванні гурту та кавер-версій пісень "Anarchy in the UK" та "Pretty Vacant" легендарних Sex Pistols виконаних українською мовою.
Українське видання "Республіка" доповнено двома бонусами - акустичною версією пісні "Анархія" та піснею "Хай Живе (God Save The Queen)" тих самих Sex Pistols.

Придбати "Республіку" можна на сайті українької інтернет-крамниці "УМКА", яка одночасно виступає і видавцем диску.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >