Океан Ельзи починає нове життя
// UAFORMAT.COM   
06.08.2004 20:41
«Океан Ельзи» назвали імена двох нових учасників, що прийшли замість Юрія Хусточки та Дмитра Шурова. Ними стали клавішник Мілош Еліч і бас-гітарист Денис Дудко. Вперше в цьому складі "Океан Ельзи" виступили 23 липня в Алма-Аті (Казахстан), де послухати музикантів зібралося понад 30 000 глядачів.
«Ми дуже задоволені і Мілошем, і Денисом, - говорить фронтмен групи Святослав Вакарчук. - Нестандартний музичний і неукраїнський підхід Мілоша пішов на користь групі, так само як і те, що він з давньої рок-н-рольної родини. Таких музикантів, як Денис, в Україні одиниці. Я знав його раніше завдяки джазовій кар'єрі, мені дуже подобалася його манера. Так само як і Мілоша. Після того як він зробив аранжування для програми "Тихий Океан", стало зрозуміло, що це наша людина. Тому все відбулося, як відбулося. Ми ради, що в нас є колектив, що має великий творчий потенціал, і хоче рухатися вперед. В усіх горять очі, і я відчуваю себе як 5 років тому. Ви можете чекати від нас того, що звикли, і навіть більше».
8 серпня «Океан Ельзи» стануть спеціальними гостями російського рок-фестивалю «Нашествіє». Музиканти виступають тут уже втретє. «Ми брали участь і в першому, і в другому «Нашествіі». Перший фестиваль мав для нас особливе значення. На мій погляд, наш виступ запам'ятався не менше, ніж всі інші. Особливо знаменитий вихід з холодильника. На другому «Нашествіі» ми почували себе вже більш упевнено. Сьогодні ж «Океан Ельзи» переживає новий творчий, емоційний і музичний підйом, яким ми, ясна річ, хочемо поділитися з нашими російськими шанувальниками», - зізнався Святослав Вакарчук.
Також відомо, що "Океан Ельзи" провели кілька днів у Криму, працюючи над новим музичним матеріалом. Восени групу чекає більш ніж насичений графік: концерти в Берліні, Парижі, містах США і Канади. Цілком можливо, що українські прихильники і фани групи зможуть побачити «Океан Ельзи» з новими учасниками вже на святковому концерті до Дня Незалежності України.Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >