Тартак без політики. Виступ у Дніпропетровську
// ZanoZa   
10.03.2006 22:01
Тартак, Сашко Положинський4 березня до Дніпропетровська  завітали гурти Тартак і ВВ у підтримку партії „Наша Україна”. Прийшло свято на вулицю місцевого  „ТартаКлубу”, який є  яскравим зразком справжнього українського фанатизму.
Вибори до парламенту – річ важлива, тож передвиборна агітація наразі надзвичайно актуальна. Тим паче, що до виборів лишилося мало часу, такого безцінного для  політичних партій. Вони щосили рвуться привернути до себе якомога більше людей і у цій справі, як-то кажуть, усі засоби гарні. Тож підізвала „Наша Україна” до себе Тартака та ВВ, мовляв, хлопці, не підведіть, підтримайте так, як до президентських виборів, а ми вас по телевізору покажемо. Хлопці трохи скривилися, але країну своїх виступів не лишили, бо вона все ж таки „у нас одна”.

4 березня в рамках агіт-акції завітали до Дніпропетровська. Прийшло свято на вулицю місцевого  „ТартаКлубу”, який є  яскравим зразком справжнього українського фанатизму.
Концерт мав розпочатися о 16:00 виступом «Тартака». Але музиканти вийшли на сцену пізніше, бо за задумом організаторів спочатку треба було нагодувати народ ідеологічною інформацією. Праворуч від сцени був встановлений екран, який і віщав натовпу про нелегке життя українців, політики висловлювали мету партії, також підводились політичні підсумки прожитого року, з яких виходило , що „Наша Україна” свій план виконала, хоча і не перевиконала. А для того, щоб перевиконала, самі знаєте, що потрібно зробити 26 березня. Все проводилось у найкращих традиціях агітації: атрибутика, помаранчеві прапорці, капелюхи, от тільки чомусь кульок не було, але, власне, не про це мова. Дорослі уважно слухали величний голос віртуального оповідача, молодь, звісно, нудилась у чеканні зірок. І хоча науково доведено, що 25 кадр  є не більш, ніж вигадкою, при згадці  „Нашої України” у пам`яті  відразу випливає «бо Україна у нас одна». На площі, де мав відбуватися концерт, можна було побачити багато колоритних дніпропетровчан. Біля палатки «Пора-ПРП» з кимось розмовляла гордість міста Михайло Мельник (театр одного актора «Крик»), який і рік тому гаряче підтримував Ющенка, недалечко стояла невелика тусовка на чолі з престарілим панком в окулярах, суворим зразком відданості анархістським ідеям. І хто казав, що панки давно вже померли?
Порівняно з тогорічним концертом підтримки „НУ” народу було небагато. Цьому посприяла також мерзотна погода, бо сльота, танучий сніг та калюжі є гарантом мокрих ніг і відтак - масових застуд.  

Але партія веде, ще й концерт на шару. Тож нарешті трохи піддатий ведучий оголошує вихід Тартака. На сцену по-домашньому виходять музиканти, які швиденько підключають апаратуру, вискакує спокійний Сашко з трьома особами «сільського вигляду». Привітавшись, фронтмен гурту представляє публіці народне тріо «Гуляйгород», спільно з яким «Тартак» записав альбом. Положинський чесно попередив усіх, що на концерті будуть виконуватись пісні тільки з нового альбому. Натовп трохи зажурився, але ненадовго, до першої пісні. Гурт пішов у відрив! Сашко танцював у своїй звичній манері, заводив натовп шаленими стрибками, біля нього кайфував від гри на гітарі басист гурту. Музиканти грали зі смаком, емоційно, тож живий виступ «Тартака» не міг не сподобатись. «Гуляйгород» невимушено пританцьовував край сцени, не вирізняючись нічим особливим, окрім голосів. Напевно, ті, хто не полюбляє фолк-мотиви у музиці, не особливо зраділи народному забарвленню виконаних «Тартаком» та «Гуляйгородом» пісень. Ну що ж, се ля ві!

У проміжку між піснями Сашко звернувся до глядачів: «Мені, в принципі, байдуже, під якими прапорами ви тут знаходитесь... Головне, щоб у вашому серці завжди був інший прапор - жовто-блакитний - єдиний прапор, який потрібен українцям...», - зрозуміло, що цим хотів сказати вокаліст…

Серед виконаних пісень був і «Чорноморець», який недавно обзавівся кліпом. Останню пісню Положинський присвятив дніпропетровському «Тартаклубу», що несамовито  скакав біля огородження з самопальним плакатом. То був «100% плагіат» з переробленим народним приспівом («Ой, мамо, люблю Гриця…» - прим.). Без перебільшення найгарячішу підтримку гурт отримав саме від «тартаківців».

Виступ колективу пройшов без будь-яких гасел чи-то декламацій, закликів голосувати за «НУ», це був дійсно виступ саме «Тартака».
По закінченні виступу гурт мав відразу їхати у подальшу подорож містами рідної нені, але «тартаківці» так легко його не відпустили. Спочатку був зловлений басист Діма, якого довели до праведного, однак прихованого за загрозливою посмішкою, гніву. «Дайте, будь ласка, пройти!» ,- вимагав він після декількох даних автографів. Коло фанів все звужувалось, благання посилювались. Хтось  з «тартаківців» гукнув, щоб жертву відпустили під чесне слово, що вона обов`язково повернеться і сфотографується на згадку. Що й було зроблено. Далі така ж доля чекала й на Сашка. Спокійний, уважний, без закидонів та всіляких понтів, Положинський виглядав так, немовби то й не він хвилину тому відривався на сцені. Деякі «тартаківчата» просто згиналися перед кумиром у благанні дати автограф, потім дико верещали від радості, дехто божеволів, прохаючи подарувати на згадку капелюха чи хоча б синього маркера, яким, власне, вокаліст  розписувався. Коли підсунули гривню для автографу, у Сашка очі на лоб полізли: «Що ти даєш? Я на грошах не розписуюсь». Прихильник зніяковів: «Це не гроші». Але обдурити зірку не вийшло. Один із захоплених фанів запитав у Сашка, якої марки у того кеди. Напевно, Положинський раніше не зустрічав короткозорих прихильників, тож насторожено сприйняв питання, мовляв, навіщо тобі, хлопче. Та фан не вгамовувався. Сашко на мить трохи посумнів, зніяковіло опустив очі на свої кросівки, трохи поворушив ногою та назвав марку кросівок. Дякуючи масовій істерії навколо зірки, що то там така за марка, почув лише той хлопець.  Потім Сашко скромно вибачився, бо мав йти, але увага до нього вже трохи згасла, тому він спокійно ретирувався. Щасливий дніпропетровський «ТартаКлуб» проводив автобус з гуртом скандуванням «Тартак!» 

По закінченні драйвового виступу «Тартака» після невеликого політичного ролику на сцену вийшли «ВВ». Скрипка був у доброму гуморі, не забув прихопити з собою улюблену трубу, але йому начебто чогось не вистачало. Схоже, що саме енергійної, дравової музики. Здавалося, що то був сольний виступ Олега як людини-оркестра, але ніяк не «ВВ».  Гурт виконав старі хіти та нові пісні. Також під акордеончик  вокаліст виконав з допомогою людей гімн «Ще не вмерла України…» - у старому варіанті. На початку виступу люди в`ялувато підтримували «ВВ», але після гімну розворушились і почали голосно підспівувати. То був би не Скрипка, якби він не зміг завести натовп!

Як проводжали «ВВ», чи чіплялися до них прихильники, чи питав хтось Скрипку, якої фірми у нього труба – автору, на жаль, не відомо. Егоїзм узяв своє – треба було рятувати промоклі ноги, щоб й надалі висвітлювати цікаві музичні події . Чекаємо на нові українські гурти у Дніпропетровську.

ZanoZa
Коментарів (31)
RSS-стрічка
1. 11-03-2006 00:24
 
респект!!!! ха-ха-ха. класно простібалася з Дніпропетровського тклубу :))) я читала жж деяких мемберів....ФА-НА-ТИЗМ....!!!!
[ гість ]
 
Русепотам
2. 11-03-2006 09:32
 
Тартак без політики. 4 березня до Дніпропетровська завітали гурти Тартак і ВВ у підтримку партії „Наша Україна”.  
 
Дуже заінтриговала назва !!! Але як далі читати матеріал, коли перше речення все показує?.....
[ гість ]
 
Ігор Гаврош (igorg.com)
3. 11-03-2006 15:55
 
ЩО ВСЕ показує?  
Шановний, ви спочатку матеріал дочитайте до кінця, а не перше речення, а потім його коментуйте. :roll
[ гість ]
 
Vitaliy
4. 11-03-2006 11:38
 
хороша стаття, молодець ZanoZa...
[ гість ]
 
bozhidar
5. 11-03-2006 15:51
 
Гурт "ГуляЙгород"!!! Не можна робити помилок у назвах;) 
 
---------- 
Поправили! :)
[ гість ]
 
Getman
6. 11-03-2006 16:54
 
Пощастило Дніпропетровцям:) стаття і дійсно коштовна,от тіки шкода за погодні умови,бо частина Запорізського ТАРТАКЛУБУ збералася також приїхати підтримати улюбленців,але все як завжди не вдалося:( шкода....
[ гість ]
 
DEFF
7. 11-03-2006 18:55
 
Якщо запитання «як далі читати матеріал, коли перше речення все показує?» ви, Vitaliy, вважаєте за коментарій самої статті, то мені незручно продовжувати висловлювати Свою Думку.  
Але.., щоб надалі не було непорозумінь, поясню, що я мав на увазі і що немає у моєму запитанні ніякого підтексту!  
Говорю ТарТак – в першу чергу згадую Положинського. Далі. Говоримо Положинський – згадуємо політику. Або простіше. Положинський без політики все одно, що борщ без буряку. А тепер дивіться на назву матеріалу (думаю, ну нарешті без політики) і читаємо перше речення. В який раз поспіль звичайне розчарування. І роздратування, що змарнував свій час.  
 
p.s. А матеріал звісно я дочитав до кінця, бо поважаю людей (сподіваюсь, що ZanoZa відбудеться в найближчому майбутньому як журналіст), що працюють не за гроші, а за покликанням! 
[ гість ]
 
Ігор Гаврош (igorg.com)
8. 11-03-2006 19:22
 
Ігоре, Ви елементарно не зрозуміли що малось на увазі. Під назвою. Гурт публічно заявив, що не підтримує жодну політичну силу взагалі, і під час концерту, зокрема. Це перше. 
 
Друге. Положинський не є політиком і жоден з учасників гурту також не є політиком чи членом політичної партії. 
 
Третє. Не треба плутати вільне висловлення громадянської позиції із політичною агітацією. Це право має кожен громадянин України.  
 
Четверте. Наговорювати на людину поза очі, коли вона вам відповісти не може - це ганебно, на мою думку. Але це Ваша справа.  
 
П'яте. Участь виконавців в агітаційних акціях тих чи інших політичних сил - не є висловленням їхньої позиції про підтримку цієї сили, це їхня робота, за яку вони отримують гроші. Політична партія - є замовником.  
Спеціально для Вас матеріал, який Ви очевидно не читали: 
http://uaformat.com/content/view/702/39/
[ гість ]
 
Vitaliy
9. 12-03-2006 11:43
 
Не зі всім згоден Vitaliy. Якщо твоє твердження вірно, то як пояснити повну невдачу Скрябіна після агітації за Януковіча? Ти можеш, представити Положінського того, що грає за Вітренко, щоб заробити гроші на новий кліп?  
Юрко пожартував, він це любить, а ти справді сприйняв...
[ гість ]
 
bozhidar
10. 12-03-2006 12:29
 
Ніякої невдачі Скрябіна після агітації за Яника не бачу. АБСОЛЮТНО. Видали альбом, запстили якщо не помиляюсь три сингли, зняли два кілпи, мають концерти, світяться на ТБ, крутяться на радіо, виступають на фестивалях (зокрема і Таврійські Ігри 2005) і так далі. Їм багато хто може позаздрити ;)  
 
Так само і з усіма іншими хто працював на агіт-заходах за Януковича, хто не агітував за нього і не прикривав свою творчу імпотецію політичними гаслами, як це робили скажімо ті ж Грін Грей. От це дійсно провал повний. Але пов'язаний він аж ніяк не з участю їх в агітаційних концертах, а в тому що вони полізли у політику і почали висувати політичні гасла, намагаючись закрити свою кризу жанру :) І не вийшло. Що і не дивно. 
З іншого боку беремо гурт Друга Ріка. Як на мене - разом із Крихіткою - це головний прорив минулого року. Вони давно грали, було два альбоми. Але успіх прийшов саме минулого року після Так мало тут тебе, випуску Рекордів та синглу П'ю з твоїх долонь. Масова популярність пришла до них, вони знайшли свою аудиторію, доволі широку і є одним з найуспішніших гуртів за підсумками 2005 року ;) 
 
Щодо Вітренко, то це вже справа вибору замовника. Артист вибирає: чи подобається йому пропозиція чи ні. Замовники можуть бути іншими, неполітичними, і теж не сподобатись і отримати відмову гурту ;) Причини відмови можуть бути різні ;) 
 
Щодо Юрка то краще в нього самого спитайся, якщо маєш сумніви, жартував він чи ні ;) 
 
він же не клоун все-таки ;)
[ гість ]
 
Vitaliy
11. 12-03-2006 16:09
 
Друга Ріка мене не цікавить, так само як і Скрябін, ніколи його не слухав (бо це, на мою думку, DM для рагулів головна гідність якого - те що співає українською), але знаю забагато людей які принципово не купували його останній альбом, і дотепер кривляться, згадуючи його, а ТБ ти сам знаєш яке воно у нас, кого і як там показують, ergo Скрябін втратив багато україномовних поклонників, натомість не придбавши російськомовних, яким він і не дуже потрібен. З комерційного зору альбом Танго провалився і причину я бачу тільки в його, Скрябіна бєла-галубой орієнтації на виборах. 
А що стосується замовників - ти живеш в Києві, ось і запитай при нагоді, чи буде Положінській за Вітренко або Януковіча грати якщо одержить таку пропозицію чи ні? То що Друга Ріка буде я не маю сумніву, але вони не Музиканти, а лише продукт українського шоу-бізнесу, якщо так можна назвати цю дебільну систему, нездатну організувати жодного загальнонаціонального туру окрім передвиборних концертів, який ними вертить як хоче. 
8)
[ гість ]
 
bozhidar
12. 12-03-2006 16:33
 
Хм, ні ну ти починаєш заглиблюватись в аналіз конкретно гурту. Який він. Подобається творчість - не подобається, яка природа в цієї творчості і таке інше. Те, що Скрябін на кількість шанувальників не скаржиться - це факт. Щодо комерційного успіху альбому... ну, знову ж таки ти далі сам собі суперечиш говорячи про відстійність вітчизняного шоу-бізу. Оскільки якраз у цьому відстійному шоу-бізі пародоксальною є ситуація, коли ніхто особливо не розраховує на прибутки від продажів альбомів, тому це не показник. Всі заробляють на концертах, корпортаивних вечірках, і тих же АГІТАЦІЙНИХ концертах, акціях і так далі. Тому люди і заробляють як можуть концертною дільністю. Хто виключно нею заробляє, хто - не тільки :)  
 
Загалом щодо запитай і так далі чи буде за Вітренко виступати. То я знову ж таки повертаю тебе до моєї попредньої відповіді про взаємний вибір/згоду: клієнт-виконавець. Відповідно: замовник спочатку вибирає гурти які його влаштовують і є близькими його електорату чи аудиторії яку збираються зібрати на масову акцію, далі йде пропозиція. ВИконавцеь її розглядає. Дивиться що йому пропонують і погоджується чи ні, зважаючи на умови угоди на виступ чи серію виступів. 
 
Відповідно починати треба з того що ні Янукович ні Вітренко виступати "бандерівцю"-Положинському :grin на своїх агітакціях за себе пропонувати не будуть ;) 
 
Щодо продажності ТБ і так далі, то воно форумє масову популярність. А "успіх" про який ми з тобою говоримо наразі є масовим, а не мистецьким :) Як Друга ріка так і Скрябін з цим проблем не мають ;)
[ гість ]
 
Vitaliy
13. 12-03-2006 21:22
 
Однією із головних функцій журналістського тексту, окрім подати інформацію і забезпечити зручність її сприйняття — це спонукання до роздумів (З конспекту). Автору це вдалося!;) 
 
Моя думка. 
Зазвичай, політичні організації запрошують відомих музикантів, артистів на відкриті агітаційні акції щоб... зібралося більше народу їх послухати:) Отже, музиканти в такому разі виконують свою звичну (!) роботу — грають для публіки.  
Президентські вибори 2004 були (у будь-якому разі склалося таке враження) вибором між Україною і Малоросією. У цьому випадку деякі музиканти стали АГІТУВАТИ за одну із двох (!) сил, яка з їх громадянської позиції була більш симпатичнішою.  
Вважай, провідні музиканти в період "Виборчих перегонів" (не революції !) поділилися умовно на: українських патріотів, повністю аполітичних та "політично-неграмотних, матеріалістів, пофігістів". 
Зараз ситуація зовсім інша... Ніхто з колишніх "українських патріотів" за "помаранчевих" НЕ агітує (бачив на прикладі ТНМК). А музиканти із групи колишніх "політично-неграмотних, матеріалістів, пофігістів" все ж, думаю, мають право: 
а) на власну позицію, хоч нац. свідомим українцям та ідеалістам вона й не подобається; 
б) на те щоб бути пробаченими частиною суспільства, якщо вони усвідомили свою помилку; 
Все.
[ гість ]
 
Getman
14. 13-03-2006 11:34
 
Я зовсім не заглиблююся у конкретні гурти, просто для мене Тартак і Друга Ріка стоять в різних категоріях. Я б назвав відкриттям року Перкалабу, що заробляє гроші на Москві, а не агітаційними концертами, відкриттям року можна назвати і альбом Мед Хедз, і мені здається що всі ці музики дуже обережно будуть вибирати за кого грати, якщо отримають таку пропозицію. Гасло „продаватися, продаватися і ще раз продаватися” не для них, а ось для Другої Ріки, якраз. 
 
А з приводу продажів, потрібно заглянути на сайт УМЦІ і подивитися рейтинги за минулий рік. Танго Скрябіна там ніде не з'являється, босси з ТБ там нічого не могли зробити, тобто люди голосували своїми гаманцями, але цілком можливо, якщо б Скрябін випустив альбом не в квітні, а в грудні, результат був би зовсім іншим. 
 
http://www.umka.com.ua/ukr/bestsellers/?id=1644 - Перше півріччя 2005 
http://www.umka.com.ua/ukr/bestsellers/?id=1964 - Кращі з кращих 2005 
http://www.umka.com.ua/ukr/bestsellers/?id=1958 - Кращі поп-диски 2005 
http://www.umka.com.ua/ukr/bestsellers/?id=1959 - Кращі рок-диски 2005 
8)  
до речі, ти Vitaliy сам пишеш, що замовник вибирає собі відповідний товар, тобто музик, а це вже і є перший ступінь "природного відбору", другий - бажання самих музикантів 8)
[ гість ]
 
bozhidar
15. 13-03-2006 12:51
 
Стаття - повне лайно, наче про Положинського??? Автор сам не причетний до тих фанатів? :x  
Про ВВ мало бути значно більше! 
Погоджуюся з Ігорем: Тартак = політика! 
Вважаючи те, що там був не лише Тартак і концерт був ПОЛІТЧНИМ не отримав об'єктивної інформації АБСОЛЮТНО! 
Згаяв час!
[ гість ]
 
Станіслав
16. 13-03-2006 13:39
 
кілька слів
"Хлопці трохи скривилися, але країну своїх виступів не лишили, бо вона все ж таки „у нас одна”..." 
речення саме по собі геніальне, з такими темпами музиканти скоро з приреченим виглядом казатимуть: "Україні ж тре виступи її виконавців", і бігтимуть виступати за 3-4 партії. 
 
"У проміжку між піснями Сашко звернувся до глядачів: «Чесно кажучи, мені все рівно, який колір ви підтримуєте». Зрозуміло, що цим хотів сказати вокаліст…" 
абсолютно незрозуміло 
чи то не підтримуйте НСНУ, хоч ми за них і лабаємо, чи то не підтримуйте нікого, чи то будь-кого... :?  
 
причетність до ТартаКлубу очевидна: 
немаленький абзац опису того, що відбувалось після концерту з Тартаком і, натомість, лише кілька слів про ВВ загалом 
 
і останнє (стосовно стилю написання):  
мова трохи кострубата, треба вичитувати роботи 
з.і. зауваження суто стилістичне
[ гість ]
 
malen6ka
17. 13-03-2006 22:07
 
кілька слів
Після слів "мені, в принцмпі, байдуже, під якими прапорами ви тут знаходитесь", йшли інші слова - "головне, щоб у вашому серці завжди був інший прапор - жовто-блакитний - єдиний прапор, який потрібен українцям"... (Було б непогано, якби автор вніс цю поправку до тексту) Форму відтворив, звісно ж, приблизно - хіба згадаєш, якими саме словами доніс до людей свою думку. Але зміст був таким.  
А всім, хто каже "Тартак = політика" можу сказати одне - дурні... Хіба можна назвати політикою просте бажання українця жити в такій Україні, про яку мрієш? :)
[ гість ]
 
Сашко
18. 14-03-2006 16:20
 
кілька слів
"Гурт публічно заявив, що не підтримує жодну політичну силу взагалі, і під час концерту, зокрема."  
 
– Невже ви, Vitaliy, гадаєте, що люди в таких ситуаціях не розбираються, чи вони такі тупі? Любі заяви в Україні, особливо коли вони підтримані баблом (ТарТАк не виступав в цей раз БЕЗКОШТОВНО) є пустими! Яку картинку ми бачимо на сцені, або на екрані? І все одно, що гурт співає (відключи звук, тоді зрозумієш) – є загальний імідж – прапори, стенди, бігборди, гасла між виступами, політичні ролики. 
 
"Друге. Положинський не є політиком" 
 
Саме це і продемонстрував під час революції та далі в багатьох своїх інтерв’ю і безпосередньо зараз )) 
 
"Третє. Не треба плутати вільне висловлення громадянської позиції із політичною агітацією."  
– Як це можна не плутати??! Якщо це одне й те саме)) Коли останній раз дивилися словник? ВисловлЮВАння Громадянської Позиції на кухні серед друзів – це позиція, а при великій кількості людей (натовп, демонстрація та ін.) вже Політична агітація!!! 
 
"Це право має кожен громадянин України." 
Безперечно. Прав в нас як лайна в свинарнику)) 
 
"Четверте. Наговорювати на людину поза очі, коли вона вам відповісти не може - це ганебно" 
 
Якщо мій вислів “Положинський без політики все одно, що борщ без буряку ” є наговорюванням (наклепом), то я не я)) Це супер реклама, а не “це ганебно”. Схаменіться, Vitaliy. Мої слова завжди були пророчими. А моє бачення та конкретну позицію щодо політики (музичної в тому числі, особливо це стосується українських російськомовних гуртів) Положинський знає вже давно. Починаючи з Червоної рути 1997 року)).  
 
"П'яте. Участь виконавців в агітаційних акціях тих чи інших політичних сил - не є висловленням їхньої позиції про підтримку цієї сили, це їхня робота, за яку вони отримують гроші." 
Відповідь дивіться пункт намбе 3!!! Я в шоці. Як це не є висловлЮВАнням їхньої позиції?????!!!! А чия це позиція – Пушкіна?)) Не треба все валити на РОБОТУ. Будь ласка)) Бо на цей рахунок в мене ДУЖЕ конкретна ПОЗИЦІЯ. Хто може пригадати, коли в останній раз ТарТак грав для людей, що заплатили на концерт за квиток? З таким відношенням до ”роботи” мине трохи часу і в ТарТака замість концертів для шанувальників буде одна суцільна позиція. 
 
p.s. І взагалі перший раз чую, щоб за прилюдне висловлювання позиції платили гроші))
[ гість ]
 
Ігор Гаврош (igorg.com)
19. 14-03-2006 16:23
 
кілька слів
І на останок. Сама назва статті старається наголосити на тому, що це ПРОСТО виступ гурту…
[ гість ]
 
Ігор Гаврош (igorg.com)
20. 14-03-2006 19:24
 
кілька слів
Ігор Гаврош, Сашко вам вже сам все відповів, я на цю тему дискутувати далі не збираюсь ;) 
 
А щодо суперечок на політичну тему, то сорі, політологія - мій фах, то ж не треба будь ласка мені розказувати дурниці про "одне й те саме" чи не одне й те саме, краще літературу підіть почитайте ;) 
 
 
bozhidar____скажу тобі відверто, сайт Умки для мене абсолютно не є показником, ніяким взагалі. Це просто статистика аудиторії інет-сайту. І тут не можна не враховувати специфіку аудиторії. До речі важливим моментом є те, що замовляються там переважно ті хто не може купити в реалі, оскільки або живе в регіонах не дуже українських і там таким не торгують або взагалі закородоном перебуває :) 
 
Щодо останньої тези, про природній відбір, то не я ж і не проти, я ж про це і писав, пояснюючи чому Тартак виступає за помачарчевих і чому не виступає за Вітренко ;)  
 
А от щодо гуртів які виступали за Яника і які тепер треба "спалити на вогнищі інквізиції" за це, то я абсолютно не згоден! Ну не могли ж всі виспутати за ЮЩЕНКА! Ну просто не могли, це ТЕХНІЧНО, це на практиці просто не можливо :) Не міг же штаб оплатити всіх артистів і запросити їх на виступ! ну от а тих кого не запросили, що хм було робити? Треба ж якосьгроші заробляти! От люди і заробляли, і правильно робили! Найголовніше що вони з початком революції не почали агітувати за Януковича. Вони виконали те замовлення на виступи яке було і пішли собі. Це звичайний бізнес.  
До речі, щодо Кузьким, то для нього до речі це був дуже важкий урок. Морально пережити такий тиск важко. 
Він вирішив більше ніколи не брати участь у агітаційних виступах під час виборів.
[ гість ]
 
Vitaliy
21. 15-03-2006 09:28
 
кілька слів
А хіба такі гурти як Тартак і ВВ можуть заставити людей голосувати за ту чи іншу партію?????????????? :sigh До БІСА!!!!!!!!!!:eek :( :x :p :zzz :upset :eek :roll
[ гість ]
 
nbbnnz
22. 15-03-2006 12:30
 
кілька слів
Vitaly, я цього не говорив,: - тепер треба "спалити на вогнищі інквізиції" за це, - звідки цитата? Я писав, що відбувся розрив поміж Скрябіним і значним числом його українських фенів, причиною була позиція зайнятая гуртом на виборах 04. Але нарешті ти погодився, що для Кузьми, це був "важкий урок", тому що слухачеві зовсім не до сраці, хто за кого грає. Якби все було як ти зтверджуєш, то він би зараз грав з ранку за Ющенка, в обід за Януковіча, а увечері за Пору або Вітренко з комунякамі....та і стверджував би, що лише гроші заробляє.. 
Що стосується Умці, то наскільки мені відомо, це єдина крамниця в Україні, що щомісяця публікує лідерів своїх продажів, і судячи з книги відгуків, там купують люди з Києва, зі Львова та інших міст Центральної і Західної України, а не тільки зі сходу та з-за кордону. Я б не став це недооцінювати. Якщо ти можеш мені надати якісь інші джерела, був би дуже вдячний  
:)
[ гість ]
 
bozhidar
23. 15-03-2006 16:26
 
кілька слів
"спалити на вогнищі інквізиції" - це образний вислів, тому і в лапках :) 
 
Щодо статистики, то її щотижня оприлюдньоє Євростар. Неприклад в журналі Кореспондент ;) Хоча я їй тежне зовсім довіряю
[ гість ]
 
Vitaliy
24. 15-03-2006 16:30
 
кілька слів
Дякую, подивлюся :)
[ гість ]
 
bozhidar
25. 16-03-2006 16:56
 
кілька слів
Ого! :grin  
 
Віталику ;) А чому не шнурочки? 8)
[ гість ]
 
ZanoZa
26. 16-03-2006 17:31
 
кілька слів
До "Ігор Гаврош": 
— Ну, за гроші від прихильників (за квитками) у нас не тільки "Тартак" останнім часом не виступає... 
 
Я не розумію: якщо музикант не АГІТУЄ зі сцени голосувати за конкретну політичну силу, а лише виходить і грає музику, чому це є гріх???  
 
[ гість ]
 
Гетьман
27. 16-03-2006 19:48
 
кілька слів
Ой, так кбагато коментарів, в напряг все читати. О це повезло Дніпру!!!!!!!! Так шкода, що Тартак і ВВ не приїздять у Донецьк!!! Ну і шо, що звідси Янукович і місцеві ненавидять "НУ", але ж ТАРТАК - це сила, це справжній розковбасний гурт.  
Пам'ятаю, минулого вересня він був у нас з "Корнями", але ми їздили саме на Тартака і всю дорогу назад співали його пісні, гімн України і кричали: Корни - говно! І це все в Донецьку, прикінте. 
Хотілося б сказати організаторам цього туру: "В Донбасі є справжні патріоти, є прихильники української творчості, є ті, хто підтримує "НУ", є фани Тартака!!!!!" Тож, будь ласка, приїжджайте до нас в шахтарський край наступного разу, адже ми теж частина України, де, до речі, живе велика частина населення!
[ гість ]
 
Ілля
28. 17-03-2006 16:19
 
кілька слів
:upset Народ, це не фанатизм :upset
[ гість ]
 
FloXy
29. 23-03-2006 03:21
 
кілька слів
Ілля________і я ж про те. а то у нас недавно Крихітка Цахес була, сказала боїться їхати в Донецьк, бо не приймуть. як вже я втомилася пояснювати, що на Донбасі теж є люди, які люблять Україну...:( як це все харить...:(
[ гість ]
 
Русяйва (Русепотам)
30. 29-03-2006 14:03
 
кілька слів
Судячи зі статті "Тартак" добре відірвався у Дніпропетровську, але хочеться все ж таки все це побачити на власні очі. У моєму місті тартак виступав лише один раз. Сашко, коли ти ще приїдеш до Кременчука? Я б заплатив будь-яку суму, щоб подивитись на ваш виступ! Одже Кременчук чекає на вас! 
P.S. Хто хоче поспілкуватись з відвертим фаном "Тартака", дзвоніть: 80954363423, і ще питання: як потрапити до "Тартаклубу"?
[ гість ]
 
Барвінок Олексій (Кременчук)
31. 18-05-2006 16:40
 
кілька слів
Люди зрозумійте Тартаклюб це не фанати, а люди які поважають Тартак слухають іхню музику і спілкуються з ними але е деякі індивідуми які своеї поведінкою чорнять імідж Тартаклубу я проти афтографів від Сашка навсіх попірцях та слёз дівчат "Сашко я тебе кохаю, Саша я без тебе жити неможу" як можна казати такі речі незнаючі людину , я знаю Тартак з Червоної рути 97 і я просто закохався в іхню музику я поважаю їх за те що вони роблять і для мене попригати як навіженому під Тартак на концерті не проблема, а потім підійти до хлопців і просто сказати дякую немає проблеми а хто вважае це фанатизмом ідіть у дупу дякую за увагу .........................  
Томми
[ гість ]
 
tom

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >