Чергова порція «РОКрику»
// Юрко Козій   
10.03.2006 22:39
РОКрикТретього березня «Лялька» приймала черговий фестиваль екстремальної музики «РОКрик». Для довідки: останній тур фесту (задекларуваний на початках як щомісячний) відбувся два з половиною місяці тому – 15 грудня. Крім того, серед чотирьох гуртів, презентованих цього вечора в клубі, є лише одне «нове» обличчя – львів’яни «LooZer», які і новими вважаються постільки-поскільки. А попередні «РОКрики» регулярно тішили нас новими іменами – більшість учасників кожного туру вперше виступали у нашому місті. Крім того, зазвичай фест розтягувався на два дні, тоді як березневий вмістився в один.
Це може свідчити про те, що РОКрик переживає кризу. Звічно, пов’язана вона зовсім не з браком талановитих і достойних команд на теренах Неньки і хочеться вірити, що криза ця – тимчасова. Принаймні, кризою жанру назвати її важко, адже люди все одно заповнюють клуб по вінця. Зрештою, організатори зроблять певні висновки, а ми перейджемо до огляду «команд-учасників» (ги, прямо якась спортивна термінологія виходить).

Панки «LooZer» відкрили вечір. Гурт останнім часом впевнився у своїх силах, набюрав кілька кілограмів творчої наснаги, і результат не змусив себе чекати. Наразі це вилилося у регулярні виступи на львівських майданчиках і поповнення лав фанатів. А їх серед численної, в середньому «шістнадцятирічної», аудиторії виявилося чимало. Що ж, «Лузерам» ще трошки підтягнути якість виступів, і можна збирати зали і поза межами Львова та області. Успіхів!
А ми перейдемо до наступного учасника – закарпатців «NuTone». Ці браві нью-металеві хлопаки з міста Чоп вже втретє відвідують Львів і шалено тішаться з цього приводу, адже в їхньому регіоні концертна діяльність перебуває на рівні Дня Міста чи Дня Незалежності. Наша публіка не залишилася в боргу перед «нью-тонівцями» і віддячила їм теплим прийомом. Не завадила «відриву» і воєнізована охорона. поколиканням якої стало забезпечення порядку «на місцях». Хлопці в камуфляжі мовчки робили свою справу, що дозволило уникнути багатьох інцидентів.
Потім – настала черга сумчан «Jim Jam’s». Четвірка «валила» добротний нью-метал а-ля «Mudvayne». Нехай пробачать мені хлопці за порівняння з корифеями, але здавалося, що кожен учасник «Jim Jam’s» копіює своє грою чи співом відповідного музиканта з цієї американської групи. Що, в принципі, відтворити зовсім не просто, адже «Mudvayne» – надзвичайно технічні і зіграні музики. Особливо втішила злагодженість ритм-секції, за що хлопцям – особлива подяка.
На завершення дійства молодих львів’ян добивала до болю рідна «АННА» - група, яка виступає в «Ляльці» ледь не щомісяця. Хлопаки пообіцяли, що тепер не скоро з’являться з виступом в цьому клубі, мовляв, даємо дорогу молодим. Що ж, «АННІ» давно пора покоряти решту, ще не завойованих українських просторів, а Львів залишити молодняку, якого, слава Богу, не бракує.

Юрко Козій
МО "Дзига"

Фото: Андрій Мочурад
Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 12-03-2006 01:38
 
=) мила стаття
[ гість ]
 
biba4ever
2. 12-03-2006 22:27
 
Лялька не зроблена для проведення будь-яких фестивалів. Там порнуха сплошна місця конче не вистарчає. От цікаво коли буде Крихітка Цахес то напевно не впустять всіх бо невмістить
[ гість ]
 
BlasteR
3. 12-03-2006 22:30
 
(продовженн) ...лялька. Я вже не пам"ятаю коли був якийсь толковий концерт у Львові в палаці спорту Україна. А на нормальні рупи він був би повний...
[ гість ]
 
BlasteR
4. 25-10-2007 00:56
 
Андрій Мочу-рад - герой України!!!
Українська молодь! Закликаю Вас гуртуватись навколо голови ЛОО „Молодіжного Націоналістичного Конгресу”Андрія Мочурада. Запитаєте, чому? Відповім: бо він дуже далеко піде!!! Кажуть не словом а ділом можна пізнати ЛЮДИНУ ! У цього активного молодого ПОЛІТИКА є веЛИЧЕЗНІ таланти. Хитрий, дуже хитрий! наприклад, нещодавно скористався послугами молодого колективу агенції нерухомості, де найстаршому працівникові виповнилось 23 роки, за іх допомогою придбав квартиру, оформив на батька, а оплатити послугу відмовився, а потім улаштував зустріч, на якій ніби-то збирався дати гроші, а на зустрічі вже були люди із органів, які забрали нерозумних маклерів за вимагання грошей із великого українського патріота. Напевно Поліщук їх так вчить в універі? Хитрий Андрійко, далеко піде!
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >