18-21 травня: Другий Всеукраїнський Музичний Форум ''ПАТЕФОN-2006''
// Прес-служба фестивалю   
03.05.2006 22:15
Image18-21 травня 2006 р. у Львові в Палаці Мистецтв відбудеться Другий Всеукраїнський Музичний Форум “ПАТЕФОN 2006”, найбільший і єдиний у своєму роді форум-ринок-виставка-фестиваль представників шоу-бізнесової індустрії.
До участі у Форумі запрошені провідні українські та зарубіжні виробники та дистриб’ютори аудіопродукції, відео та мультимедії, сценічно-звукового обладнання та музичних інструментів, продюсерські та концертні організації, інтернет портали. Музичний Форум є значимою подією у житті українського шоу-бізнесу, оскільки дає можливість, в першу чергу, безпосереднього спілкування між учасниками.

Метою виставки є згуртування шоу-бізнес-середовища, що зацікавлене у розвитку українського музичного ринку, підняття інтересу національних виробників аудіо, відео, сценічно-звукової продукції, просування на ринок національних музичних та відео брендів, інформування споживачів про новинки у видавництві музики та ознайомлення з новинками професійного звукового та світлового обладнання. Форум є унікальною нагодою навести партнерські стосунки, познайомити з вашою продукцією учасників виставки серед яких власники музичних крамниць, дискотек, клубів, організатори масових заходів, і звичайно ж музиканти меломани.
Цього року організатори дещо змінили концепцію. Зокрема, акції Форуму почнуться у клубах Львова за декілька днів до відкриття і носитимуть характер міні-фестивалів різних музичних стилів, від джазу і етно, до року та електроніки. Саме там рекордингові видавництва матимуть змогу представити нові релізи. В передостанній день Музичного Форуму на подвірї Палацу Потоцьких відбудеться підсумковий концерт.
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 05-05-2006 00:09
 
ШИКАРНО . А ЩО саме за ГУРТИ будуть ПРЕДСТАВЛЕНІ на КОНЦЕРТАХ ??? 
ЧИ ВЖЕ СКЛАДЕНІ СПИСКИ ГУРТІВ , ЩО МАЮТЬ У ЦЬОМУ РОЦІ РЕЛІЗИ ??? 
БУДЬ ЛАСКА ДАЙТЕ ПРОЗОРУ ВІДПОВІДЬ зацікавленому Меломану . 
П.С. : Може Кого Забудете_то Доповнимо РАЗОМ . 
Завчасно ДЯКУЮ та чекаю з Нетерпінням на Відповідь .
[ гість ]
 
Гість
2. 06-05-2006 16:40
 
Ну і де ж відповідь ?? 
Мабуть вже ніхто сюди не зайде . 
Це означає , що форумНеФорум .
[ гість ]
 
Гість
3. 06-05-2006 17:57
 
Зайдіть на їхній офіційний сайт і там поптайте або на пишіть за контактами які там зазаначені :)
[ гість ]
 
Vitaliy

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: