«Пісні для Мертвого Півня». Концерт-презентаіця у Львові
// Юрко Козій   
23.03.2006 09:44
Мертвий ПівеньНового повноцінного альбому «Півнів» чекала без перебільшення вся Україна. Чекала довгих сім років. І ось, очікування справдилися, а сподівання виправдались. «Пісні для Мертвого Півня» – нове дітище стовпів львівського року. Альбом – дублює поетичну збірку Юрія Андруховича з одноіменною назвою, створену Патріархом укрсучліту спеціально для групи.
Першу половину презентації гурт представляв «Пісні для Мертвого Півня». Люди уважно слухали, підспівуючи на піснях, які запам’яталися з останніх концертів: «And Everybody Fucks You», «Знову, курва, радіо», «Брат! Піва кончілась»...
Другу частину концерту група виконувала репертуар «старих» «Півнів». Нарід миттю підвівся із нагрітих місць, і вже протягом першої пісні всі бажаючі стояли під сценою. Ні, не стояли, а стрибали, підспівували та веселилися як і десять років тому під ці ж безсмертні хіти.

Варто сказати, що гурт виступав у оновленому складі, без колишнього лідера Ромка Чайки та ударника Надольського. Їх замінили молоді таланти: львів’янин Мар’ян Діртин та харків’янин Сергій Балалаєв Свіжа кров додала нового дихання музиці «Мертвого Півня», та неозброєним оком було видно, що «Півні» хоч і живі, але вже не ті. Не ті що були принаймні восени, під час останнього львівського концерту повним складом. Навіть поява Футора для виконання безсмертного «Харлєя» хоч і невимовно потішила публіку, проте на обличчях самих музикантів не залишила відбитку ностальгії. Поза тим, «Мертві Півні» своїм безсмертним драйвом вже вкотре довели, що вони «живєє всєх живих»!


Юрко Козій
Мистецьке об'єднання "Дзига"
http://dzyga.com.ua
Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 23-03-2006 18:42
 
:? А УА-формат тільки copy-paste вміє, так? :roll
[ гість ]
 
Гість
2. 23-03-2006 19:15
 
Если не нравица - никто не заставляет тебя сюда заходить :(
[ гість ]
 
Enn
3. 23-03-2006 20:13
 
та до чого тут копіпасти?  
не в тому ж справа. свої матеріалів в нас теж достатньо. 
 
просто не варто на стільки по-споживацькі бачити проблему. сайт прцює на волонтерських засадах. нема ні фінансування ні винагороди за прцю над ним.  
відповідно не вистачає ні час ні людей, добровольців, які б бажали щось теж робити...  
Це ж все очевидно. навіщо таке писати? Та ще й не підписуватись. Це просто провокація і все. :roll
[ гість ]
 
Vitaliy
4. 15-04-2006 14:42
 
Ой як чудово було!!! Цьомки Міську! ;)
[ гість ]
 
Odaliska

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >