КвадраКосмос у клубі «Ринг»: київська презентація альбому «Квадраджесіми»
// Олена Синицька   
01.04.2006 00:01
КвадраджесімаЯкщо вам ніколи не доводилось стати повноправним учасником шаманського дійства, то для цього зовсім необов'язково шукати на мапі світу осередки прадавніх вірувань та мчати за дорогущими квитками на літак. Якщо на сцені «Квадраджесіма», а її втажок Шеша впевнено й тривало стає володарем мікрофону, то ви маєте стовідсотковий шанс стати учасником захоплюючого дійства. Така «Квадра» вже є – захоплююча, енергетикомістка й оригінальна.
Виступ гурту «Квадраджесіма» й презентація нового альбому «Сosmo» відбулись 24 березня в столичному клубі «Ринг». Швидше за все, ринговський концертний майданчик розрахований саме та таку кількість поціновувачів музичної творчості – цього разу ніщо не заважало спогляданню дійства. А дивитися дійсно було на що.

КвадраджесімаЛазерне шоу плюс відмінний звук, пісні з презентованого альбому та новий матеріал – стандартні складові вдалого концерту. Окрім вище перелічених факторів неможливо не згадати виняткову харизматичність вокаліста Шеші, який зовсім нещодавно доєднався до ватаги, у склад якої також входять Алексій Устинов («Alex») – гітара, бек-вокал; Денис Ямбор («Бамбр») – бас-гітара; Олександр Оленко («Полярник») – ударні.

На тлі сучасної української «мейнстрімової» музики «Квадра» вигідно вирізняється підходом до того, власне, що грати і яким чином. Дати будь-яке визначення стилю видається не таким простим завданням - грубо кажучи, це суміш року, електроніки й джанглу, а самі хлопці позиціонують себе Квадраджесімаяк гурт, що грає «електронну музику наживо». Проте навряд чи варто в цьому випадку намагатись чітко окреслити рамки й навісити ярлики, адже одним з способів пошуку власного звучання у музикантів є експериментаторство в музиці. Зокрема, найближчим часом гурт планує розширитись – на разі хлопці шукають ще одного перкусіоніста й тембр-діджея.
На момент виступу «Квадраджесіма» вже розпочала запис наступного альбому, чотири треки з якого були відіграні на виступі в «Ринзі»: «Запали», «Арабка», «Марш» й «Step by Step». Регламент клубу не зашкодив виконанню «на біс» знаної та емоційної пісні «Zero» – якби воля слухачів, то «Квадрі» ще довго довелося б лишатися на сцені.

Олена СИНИЦЬКА
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 30-04-2006 10:24
 
Квадраджесіма - найкраща група України. Не знаю чи реально встояти на місці, коли хлопці виходять на сцену. Купила їхній альбом на його презентації у Львові. Альбом потішив, але вживу вони звучать просто вибухово.
[ гість ]
 
Мар'яна

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >