''Cats'': італійські здобутки
// ФДР-Радіоцентр   
10.04.2006 22:30
CatsНа липень місяць дівчачий поп-рок гурт ''Cats'' збирається рвонути на музичний фест до Італії. Туди він, швидше за все, поїде ще під своєю минулою назвою як "Далеко". Річ в тім, що від 2-го до 4-го березня юнки брали участь у забаві "Венерелетріка" (Venerelettrica, www.venerelettrica.com) в італійському місті Перуджа (Perugia), столиці Умбрії. Дійство є міжнародним жіночим рок-фестом і цьогоріч відбувалося вдруге.
Минулої весни наші дівчата надіслали електронною поштою на забаву свою заявку та ознайомчі записи, а місяць тому серед десяти учасників з Литви, Польщі, Франції та Італії здобули премію "За найкраще виконання наживо" (Best Live Act). Інші дві нагороди – "Найкращий спів" (Best Voice) та "Найкраща ватага "Венерелетріки-2006" (Best Band Venerelettrica-2006) посіли відповідно італійський та французький гурти.

Суддівська рада фестивалю складається зі знаних в Італії радіоведучих, співознавців, музикантів тощо, і враховуючи рівень глибокої співочої традиції в цій країні, зрозуміло, що вибороти почесні звання було не просто. Втім, не лише своїм виконанням підкупило "Далеко" місцевого слухача та журі, а ще й своєю підтягненою та стрункою поставою, яка разюче різнила Українських дівчат на тлі інших. Враховуючи, що італійці нашу націю сприймають переважно через образ заробітчан, вони були зненацька вражені, коли побачили цілком сучасних, добре доглянутих і просто милих дівчат, які вміють і гідно заграти, і невимушено поспілкуватися. Звісно, що після побаченого-почутого затійники інших дійств не залишили поза увагою "Далеко" і відразу запросили гурт на майбутні забави. Окрім участі у "Венерелетріці", дівчата встигли поблукати Римом та Ватіканом, а також дати кілька виступів для наших заробітчан в Італії: ця поїздка для "Далеко" стала можливою завдяки в тому числі і їхній грошовій підтримці.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >