«ВВ» представили матеріал з нового альбому
// Danila, Enter Music TV   
10.04.2006 22:33
Олег Скрипка, ВВНам є чим пишатися. Не соромно навіть приїхати до якоїсь євро-країнки та сказати: «ВВ - це наші хлопці, це українці». Важко хронологічно аналізувати те, що відбувалося днями в одному зі столичних нічних закладів, але червоною лінією крізь весь виступ «ВВ» проявлялася любов до музики та до її вдячних споживачів. Мабуть саме це робить ледь не кожний виступ «Воплів» живим, позитивним та навіть інтерактивним.

Приводом для проведення концерту став довгоочікуваний реліз нової студійної платівки гурту «ВВ». Пісні з нього та безліч вже давно відомих творів українських рокерів лунали зі сцени, розпалюючи драйв у серцях присутніх.
Порівнювати звісно потрібно з чимось, але справа в тому, що важко знайти у голові більш-менш адекватні аналоги тому, що робить на сцені гурт «ВВ». Тому безапеляційне ствердження, що хлопці досі найкращі серед відомих не повинно викликати обурення у лавах прихильників інших гуртів та виконавців.
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 13-04-2006 11:19
 
ОДНОЗНАЧНО! 
Як прикро, що "ВВ" так мало чути з радіо-, телеефірів... А їх рання творчість?! Вони явно випередили свій час, бо ті пісні так сучасно звучать нині! На жаль, лише із колонок персонального програвача...
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >