«Lюк» відзняли кліп на «Сахалін»
// UAFORMAT.COM   
10.04.2006 22:52
«Lюк» - СахалінХарківський «Lюк» щойно завершив працю над своїм першим кліпом до останньої платівки «Sex». На відеоряд була покладена пісня «Сахалін» і за словами самих «люків», кліп є дуже-дуже простим, без розмаїтих наворотів та заковик, проте у ньому багато снігу: зйомки робилися ще у розпал зими. Втім гурт не схильний бачити в цьому якогось протиріччя зі справжньою порою року: навесні він буде сприйматися як спогад про минулі морози, а на осінь знову набуде своєї дочасності. За словами гурту, кліп «Сахалін» увійде до російського перевидання дебютного альбому команди - «Tourist Zone», що побачив світ у 2003 році.

Камера ще як слід не остигла від зйомок «Сахаліну», як Lюк відразу взявся за інший кліп: цього разу на франкомовну пісню «La Port». Майбутній співовид ватага має намір зробити вже значно складнішим.
Поза тим, гурт не полишає концертної діяльності. Наприкінці місяця, протягом 21-30 квітня, команда проведе клубне турне містами Росії. В графіку значаться Санкт-Петербург, Москва, Уфа. Єкатеринбург, Челябінськ.
По закінченню російського турне, «Люк» завітає і в України, де має заплановані концерти 12 і 13 травня у Тернополі (місце проведення уточнюється) та Хмельницькому (клуб «Саквояж») відповідно.

За матеріалами: luk.com.ua, fdr.com.ua, music.com.ua
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 18-04-2006 20:12
 
НАРЕШТІ!!!
Безумовно, Lюк - це найпозитивніший український гурт! Вони здатні підняти мені настрій за будь-яких обставин. А після їхніх концертів хочеться стрибати, літати та обіймати перехожіх! Сахалін - найпозитивніша пісня з альбому! Особливо кльово її слухати, коли йдеш зранку до універу, усі навкруги ще не до кінця очі розплющили, а в твоєму плеєрі такий заряд світлої енергетики! Це суперово!!! :) :) :)
[ гість ]
 
Veselka
2. 13-06-2006 22:37
 
НАРЕШТІ!!!
сьогодні побачила кліп 
молодці :grin
[ гість ]
 
malen6ka

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: