Квадраджесіма: новий кліп - ''Азбука Морзе''
// UAFORMAT.COM   
13.04.2006 23:22
Image10 квітня гурт «Квадраджесіма» провів зйомки кліпу на пісню “Азбука Морзе” з дебютного альбому “Cosmo”, презентація якого нещодавно пройшла у Києві.
Легкість, танцювальний драйв та позитивний настрій стали основними факторами завдяки яким вибір впав саме на “Азбуку Морзе”. Рішення про офільмування народилося несподівано і було втілено також у блискавично короткий термін. Зйомки відбулися у великій квартирі старого дому, що знаходиться у центрі Києва на вулиці Червоноармійській. Стан, в якому знаходиться приміщення, а саме ремонт,  забезпечив цікаву фактурну картинку та настрій до експериментів. До речі це перше відео в якому знявся новий вокаліст «Квадри» - Шеша. Було багато експромту, театру та того, що називається “клеїти дурня”:)

Режисером виступив молодий, але амбітний Сергій Гайовий, а операторську роботу очолив Сергій Познанський, відомий своєю співпрацею з багатьма вітчизняними кліпмейкерами.
Вихід остаточного результату роботи заплановано на початок травня, а вперше широкому загалу відео буде презентовано на найближчому концерті «Квадраджесіми» у Києві. Незабаром на сайті команди - http://www.qg.com.ua/ - буде розміщено фото та коротенькі відео-фрагменти, що зафіксували процес роботи на знімальному майданчику.
На сьогодні гурт має два готові кліпи до треків «Урбанаджангла» і «Танцюєш ти», що були  свого часу створені Віктором Придуваловим.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: