ТНМК: 1000 і 1 шалений автограф
// Danila   
20.04.2006 00:15
ImageДнями гурт «Танок на майдані Конго» організував автограф-сесію в одному зі столичних магазинів одягу. Шалені фани більшість серед яких, звичайно, були представницями жіночої статі створили справжній натовп крізь який важко було роздивитися голови Фагота та Фоззі завалених листівками, величезну кількість яких музикам довелося підписати. Привід зібрати фанів та роздати автографи залишився незрозумілим. Очевидно «ТНМК» вирішили просто перевірити активність своїх шанувальників за допомогою такого заходу.

Що ж до діяльності основної та робочої, то на вістрі очікування - реліз чергового синглу з останнього альбому «Сила», та звичайно зйомки кліпу до нього.
Нещодавно гурт презентував рімейк на відому пісню гурту «Queen» «We will rock you» за назвою «Віва, Україно!», цей твір - перший претендент на звання офіційної пісні збірної України з футболу на чемпіонаті світу, що пройде влітку цього року у Німеччині. Трек доступний для скачування на офіційному сайті гурту - www.tnmk.com. Музиканти також розмірковують над пропозиціями участі у декількох фестивалях. Та й взагалі розмірковують. Складається враження, що ніхто нікуди не поспішає, та все, що відбувається саме вкаже подальший план дій. Остаточно певну паузу у новинах про команду роз'яснив один з лідерів гурту, Йагот, зазначивши, що «ТНМК» не рветься до перманентної присутності у стрічках музичних новин. Що ж, сперечатися не будемо.

Danila
Enter Music TV
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: