''Хвилю Тримай'' - ''Якби всі люди взяли гітари'': соціальщина
// UAFORMAT.COM   
22.04.2006 20:43
ImageІвано-франківський гурт "Хвилю Тримай", відомий насамперед своїм ліричним хітом "Хей хай!", розкриває інші боки своєї творчості. Як виявилось, у хлопців добре виходить писати не тільки романтичні пісні, а й гостросоціальні забійники. Так, нещодавно вони записали річ "Якби всі люди взяли гітари", в якій в дотепній формі розповідається про те, як брешуть і не встидаються політики і рекламісти, витягуючи з довірливих пенсіонерів останні гроші. Але ж колись всі ці "діячі" були нормальними дітьми і ходили в музичну школу на скрипку чи піаніно, з чого "хвилютримайці" роблять висновок, що якби всі люди взяли гітари, заграли та заспівали, то з того було б набагато більше користі.

Виявилось, що так здається не тільки івано-франківцям. "Пісню придумали ми, а заспівали її разом із нами Сашко Положинський з "Тартака" та Сергій Присяжний з "Мотор'ролли". Цілком закономірно, що їхнє відношення до даної теми співпало з нашим", - кажуть музиканти "Хвилю Тримай".
На початку квітня трек "Якби всі люди взяли гітари" потрапив у радіопростір.
Кліп на цю пісню також планується, щоправда його вихід на екрани затримується щонайменше на місцяь. Наразі сценарій написаний, декорації готові, єдине що залишилося, це вибрати день зйомок, коли б могли зібратися усі: режисер відео Віктор Скуратівський, попри те, що знімає кліпи іншим, як не як, ще й басист Другої Ріки, щільний робочий розклад якої наразі ніхто не скасовував. Не просто з вільними днями у Сашка та Сєні, й до всього то має бути тільки погожий день, бо знімати заплановано просто неба на вулицях Києва. Зрозуміло, що узгодити такий різнобій дуже важко, але відмовлятися від затії ніхто не збирається. Про точний день, місце і час зйомок  повідомиться додатково, аби усі знайомі, друзі і просто шанувальники Тартака, Мотор'ролли та Хвилі Тримай змогли підтягнутися на знімальний майданчик: їм теж знайдеться робота в кадрі.

За матеріалами: Music.com.ua, Fdr.com.ua
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: