«Fleshgore»: український метал світової якості
// UAFORMAT.COM   
24.04.2006 00:15
FleshgoreЛідери української екстремальної сцени Fleshgore підписали контракт на дистриб’юцию свого нового диска «May God Stike Me Dead» американським лейблом «This Dark Reign/Devil Doll». У такий спосіб диск буде доступний для придбання практично у всіх країнах світу. Реліз «May God Stike Me Dead» у США відбудеться в «переможний» день 9 травня.
«May God Stike Me Dead» - другий у дискографії київських дет-металістів альбом. На території СНД він був випущений навесні 2005-го року компанією «Moon Records/Містерія звуку». Дебютували «Fleshgore», нагадаємо, в 2003-му році альбомом «Killing Absorption». На сьогодні «Fleshgore» є одним з небагатьох українських колективів, що активно гастролюють по Європі й одержує запрошення виступати на найвідоміших фестивалях важкої музики.

У серпні «Fleshgore» візьмуть участь у фестивалі «Monsters Of Rock», що пройде цього року в болгарській Варні. Музиканти стануть єдиним колективом з СНД, запрошеним виступити тут. На одній сцені з «Fleshgore» будуть грати такі зірки важкої музики, як Motorhead, Saxon, Fear Factory, Celtic Frost, Annihilator, Kreator, Soulfly, Doro, UDO, Metal Church, H-Blockx, Leave's Eyes, Opeth, Holy Moses та інші.
А дещо раніше - у травні цього року - музикантам випаде відстоювати честь вітчизняної важкої сцени на одному з найвідоміших рок-фестивалів Європи - німецькому «Waken Open Air». «WOA» пройде з 3 по 4 травня й збере «вершки» світового метал-руху: Whitesnake, Scorpions, Motorhead, Ministry, Soulfly, Amon Amarth, Celtic Frost, Children Of Bodom, Emperor, Fear Factory, Finntroll, Gamma Ray, In Extremo, Nevermore, Opeth, Primal Fear, Six Feet Under, Soilwork та інших. «Fleshgore» стануть першим колективом з України, що виступив на знаменитому «Waken Open Air».

За матеріалами music.com.ua
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 04-06-2006 02:25
 
Хай живе мертвий мятял хлопці!!!!!!! 
Fleshgore, самая рульная банда Украины!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
[ гість ]
 
Hitler
2. 20-11-2007 02:06
 
fleshgore
целый год слушал Fleshgore - и только сегодня узнал что они земляки. Пойду водки выпью!!!
[ гість ]
 
3. 05-03-2008 10:07
 
fleshgore
Це крута група !!!!!!!! 
METAL Forever!!!
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: