«Країна Мрій» цього року оживе на цілі три дні
// music.com.ua   
25.04.2006 00:21
Країна МрійУ липні цього року на Співочому полі в Києві пройде черговий, вже третій за рахунком фестиваль етнічної музики "Країна Мрій", започаткований Олегом Скрипкою з "ВВ". Цього разу фестиваль триватиме три дні - с 7 по 9 липня, а на восьми його сценах мають відіграти біля сорока гуртів і виконавців. Розширяється і географія "Країни Мрій" - на фестиваль запрошені музиканти з Германії, Турції, Фінляндії, Болгарії, Франції, Грузії, Угорщини, Польщі, Румунії, Росії, Білорусі та інших країн світу.

Хедлайнерами фестивалю стануть дві світові зірки world-music: арабська співачка Наташа Атлас (Natacha Atlas) та її колега з Гаїті Марлен Дорсена. Третій день "Країни Мрій" закриють своїм виступом "ВВ".
Серед українських виконавців свою участь у фестивалі підтвердили "Гуцул Каліпсо", "Стелсі", "ТНМК", "Вася Клаб", "Древо", "Серпанок", "Дике поле", "Гуртоправці", "Надорбидень", "Буття", "Володар", "Гуляйгород", "Муравський шлях", "Кралиця", "Смеречина", "Мережка", "Ладовиці", "Вербиченька".
Також на фестивалі можна буде почути спів кобзарів та придбати собі на пам'ять витвори народного мистецтва на так званій "Алеї майстрів". Вхід на фестиваль "Країна Мрій" буде вільним.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >