Фестиваль «Таврійські Ігри»: 15-річний ювілей у форматі супергри!
// Віталій ПРУДИУС   
26.04.2006 00:41
Таврійські Ігри-2006Одному з найбільших та найдавніших фестивалів України – «Таврійським Іграм» - виповнюється 15 років! Ювілей святкуватиметься на незмінному впродовж усіх років його існування місці – звичайно ж, Каховці (Херсонська обл.) у час, що останніми роками вже став звичним – під час травневих свят з 29 квітня по 1 травня. І вже традиційно організатори обирають для кожного фестивалю якусь свою «фішку». Так якщо минулого року «Ігри» пройшли в екстрім-форматі, то цього року було обрано концепцію «супергри».

«При створенні фестивалю, ще з самого початку, ключовим було слово «ігри», — пояснює головний режисер «Таврійських Ігор» Дмитро Криворучко. —  Ось вже 15 років ми граємо в ігри, які полюбилися мільйонам любителів музики та яскравого свята. А в зв’язку з ювілеєм  буде ще більше ігор, від яких виграє і фестиваль, і глядач».

Супергра, то супергра! Вона почалась вже зі стадії формування музичного наповнення вечірньої сцени фесту. Організатори для цього обрали SMS-голосування, в ході якого всі бажаючи мали можливість віддати свій голос за того чи іншого виконавця (виконавців), якого б вони хотіли бачити у складі учасників вечірньої сцени. Обрали. Щоправда в голосуванні брала участь виключно глядацька аудиторія музично-розважального телеканалу «М1», відповідно плей-лист цьогорічних «Таврів» є скоріше відображенням смаків активної частини глядачів каналу, аніж показником популярності артистів по країні в цілому. Отже, склад учасників вечірньої сцени такий:

29 квітня
«Авіатор», «Алібі», Олександр Вудський, Ані Лорак, «Тартак», «Ottawan», Ірина Білик, «Отпетые Мошенники»

30 квітня
Олександр Пономарьов, Тіна Кароль, «XS», Afric Simone, Н.Каменських, «ВіаГра», StereoLiza, Вова зі Львова (Vova`ZIL Vova), Потап та друзі, Серега

1 травня

«Mad Heads XL», «DVS», «Борщ», «ТНМК», Джанго, «ВВ», «Ляпіс Трубецькой», «Океан Ельзи»


Як бачимо, нових облич для фестивалю обмаль, переважна більшість учасників брали в ньому участь, дехто і не раз, дехто, як наприклад «Борщ» - виступав якось на денній сцені.
Щорічна традиція фестивалю проводжати на пісенний конкурс «Євробачення» представника від України, яким в поточному році є Тіна Кароль, зберігається і тепер. 
Щодо нових облич, які б мали представляти «завтрашній день» української музики на фестивалі, то, як вважають організатори, під це поняття підпадають Олександр Вудський, Настя Каменських, «XS», «Авіатор», «XS», StereoLiza, Vova`ZIL Vova («Вова зі Львова»), проект Потап та друзі.

Усі фірмові заходи фестивалю будуть збережені. Конкурс краси “Королева України” збере у Каховці 26 найвродливіших дівчат з усіх регіонів України. Ім’я нової «Королеви України» глядачі, які вперше матимуть можливість голосувати за допомогою SMS-повідомлень за конкурсанток, дізнаються у другий день фестивалю - 30 квітня.

Буде продовжено й традицію останніх трьох років — надання денної сцени цікавим молодим командам. Денну сцену «Таврійськими Іграми» було запроваджено 2003 року з метою сприяння розвитку вітчизняної музичної культури і відкриття нових імен. Впродовж двох фестивальних днів тут виступатимуть молоді українські виконавці, які були відібрані в кожному регіоні України шляхом живого прослуховування. Цього разу найкраща група денної сцени отримає право виступити на Великій сцені «Таврійських Ігор» у завершальний день фестивалю. Головним чинником впливу на вибір найкращої молодої групи будуть SMS глядачів. Графік виступів буде оприлюднено безпосередньо на фестивалі, проте вже зараз відомий перелік команд, що здобули щасливий квиток на денну сцену «Ігор» впродовж всеукраїнського відбіркового туру молодих рок-виконавців «Музика твоєї Батьківщини», що протягом квітня побував у містах-мільйонниках України: «Шабля Бо» (Дніпропетровськ), «Hunting Ground» (Запоріжжя), «О.Торвальд» (Полтава), «Лаборатория №9» (Кривий Ріг), «Атмосфера» (Одеса), «GreatФрут» (Миколаїв), «Ёжики смеются» (Херсон), «Другие» (Крим), «Джаїра» (Рівне), «Гуцул Каліпсо» (Чернівці), «Коробка» (Івано-Франківськ), «Rosa Marena» (Ужгород), «АННА» (Львів), «GUARANA» (Харків), «2 дня» (Харків), «Папа Карло» (Харків), «Рива Роччи» (Луганськ), «Фото по коридору» (Донецьк), «Кася и К» (Миколаїв). Залишилось дочекатись переможців київського відбору ім'я яких буде оголошено впродовж поточного тижня!

Також цього року на «Таврійський Іграх» буде вперше організовано пивний чемпіонат всеукраїнського масштабу, у якому візьмуть участь чемпіони своїх областей — «спортсмени» з найкращими показниками у питті пива на швидкість.
Окрім цього в ході фестивалю пройде ряд презентацій, акцій від спонсорів та інших несподіванок та сюрпризів від організаторів, яких має бути вдосталь, адже формат «супергри» зобов’язує!

Віталій ПРУДИУС
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 06-12-2006 21:15
 
ау люди де найти обої на комп(вови зі львова) :)  
 
[ гість ]
 
Гість
2. 16-03-2008 14:39
 
Люблю групу МОТИВ
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: