Med Heads XL виступатимуть на цьогорічному «SZIGET’і»!
// Віталій ПРУДИУС   
26.04.2006 00:55
Med Heads XLХлопці з гурту "Med Heads XL" розпочинають свій цьогорічний фестивальний сезон. А він для гурту обіцяє стати дуже яскравим. Розпочнеться все із Каховки виступом 1 травня на найвідомішому та одному з найбільших українських фестивалів - "Таврійські Ігри". У 2004 році гурт презентував там свій розширений склад, і з тих пір це буде вже третя поспіль поява хлопців на цій забаві. Музики обіцяють виконати перевірені забійники, додати до цього деякі абсолютно нові речі та ще однин сюрприз - новий сценічний образ.

Окрім "Таврійських Ігор" ще принаймні дві великі музичні тусовки хочуть бачити хлопців на своїх сценах протягом літа. 4-6 липня - найбільший у Чехії рок фестиваль "Rock For People", де у минулому році група виступила із великим успіхом і тепер запрошена повторно. Цікава річ - хлопці виступатимуть в один день із головним хедлайнером фестивалю - Ману Чао, чия творчість помітно вплинула на звучання останньої платівки гурту - "Надія Є", а також із старими приятелями по сайкобільному цеху, берлінським гуртом "Mad Sin".
Ну, і нарешті головна новина - з 9 по 15 серпня "Med Heads XL" першими з українських музикантів відвідають добре відомий в Україні угорський фестиваль - "Sziget" - одну із найбільших музичних подій Європи. Наразі точна дата виступу ще з'ясовується, так само як і повний перелік світових зірок, з якими хлопці ділитимуть сцену в Будапешті.
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 02-05-2006 02:05
 
Молодці! Успіхів!
[ гість ]
 
Гість
2. 02-05-2006 12:55
 
БАЖАЕМО ГРАНДІОЗНОГО ВИСТУПУ та такОГО ж СПРИЙНЯТТЯ ПУБЛІКОЮ !
[ гість ]
 
Гість
3. 12-04-2008 23:07
 
Доброй ночі! 
Мене звати, як ви здогодались Максим. Навчаюсь Запорізькому Навчальном Університеті по факу мисливствознеавець. 
Ще хлопці я не можу знайти компакт диск з вашими піснями?, вони мені дуже довподоби:-). 
 
Хлопці мене цікавить як можно взяти у вас автограф? 
Щастить вам і всьго найліпшого.
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: