Radio SSB: новий кліп ''I'm waiting''
// UAFORMAT.COM   
26.04.2006 21:22
Radio SSBСтоличні представники електро-попу з Radio SSB зняли відео на річ "I'm waiting". Зйомки відбувались у Борисполі та Києві, а у кліпі взяла участь модель з Хмельницького Ганна Тімофєєва. Як вже повелося в "есесбішників", на знімальному майданчику постійно коїлися якісь несподівані речі: то несподівано і незрозуміло звідки на заливне світло знімального обладнання збіглася зграя котів, що їх аж змушені були зачинити в окремій кімнаті, то п'яних сантехнік заснув на робочому місці і, зачувши звуки гучної музики, взявся гамселити по батареях. Але були і світлі миттєвості, наприклад рекордна швидкість, на якій в Україні коли-небудь робилися зйомки – 240км/год. Зараз співовид доводиться до пуття у твірні FGSpro і незабаром почне милувати око шанувальникам  стильної поп-музики.

Разом з карбуванням кліпу Radio SSB вирішило оновити свій покищо не виданий дебютник "HumaPlace". Подібну роботу гурт здійснює вже не вперше, бо намагається досягнути майже взірцевої досконалості, яка, як відомо, не має меж. Цього разу трійця перебрала весь свій попередній доробок і залишила з нього лише кілька пісень. Швидше за все, що до довгообіцяної платівки увійдуть зовсім інші награння, від раніш заявлених і записаних ще рік тому. Відтепер "старі", але так ніде і не випущені речі, можна буде почути тільки під час виступу Radio SSB наживо.

За матеріалами ФДР-Радіоцентру
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 19-05-2006 16:22
 
Я видела их клип в 20-ке канала М1 и думала, что группа из Европы. Оказывается это киевская группа. :-)Молодцы ребята. Не ожидала - музыка суппер. А когда концерты? Подружка скачала с сайта МП3 и постоянно слушает. Оказывается они с Украины.
[ гість ]
 
Маша
2. 14-06-2006 12:59
 
ТАК! У "ХОРОШОУ" ВОНИ ДОБРЕ СЕБЕ ПОКАЗАЛИ! І не розгублювались коли я їм задавав питання...
[ гість ]
 
ІЛЛЯ

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >