«Хвилю Тримай»: хто бажає знятись у кліпі?
// Наталя Тесля   
26.04.2006 21:27
Хвилю ТримайПередсвяткову пятницю, 28 квітня, гурт "Хвилю Тримай" витратить на зйомки кліпу на свою тільки-но записану нову пісню "Якби всі люди взяли гітари". Для тих, хто ще не чув цю пісню, скажемо, що вона направлена проти брехні в суспільстві, але при цьому є "доброю і веселою", як зізнаються самі музиканти. Крім Левка Лабія з "Хвилю Тримай", в запису брали участь Сашко Положинський з "Тартака" та Сергій Присяжний з "Мотор'ролли".


Автором ідеї кліпу виступив вже досить відомий як режисер Віктор Скуратівський з "Другої Ріки". Під час зйомок Левко, Сашко та Сергій будуть прогулюватися вулицями Подолу, співаючи пісню. Також в кадрі повинні з'являтися сторонні персонажі, тому всі бажаючі знятися у кліпі, можуть присилати свої фото на адресу . Будуть відбиратися люди з виразною зовнішністю і власним стилем. Будь ласка, зважте, що фото має бути лише одне і розміром бажано не більше 250 Кбайт.
Зйомку заплановано на п'ятницю 28-го квітня, отож поспішайте - залишилось всого два дні. Зацікавленим в акредитації журналістам також пропонуємо зголошуватися на вищезгадану скриньку.

Наталя Тесля
www.music.com.ua
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 23-05-2006 10:58
 
:upset
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: