ТОЛ: нова платівка з’явиться вже цього року
// UAFORMAT.COM   
26.04.2006 21:30
ТОЛ: сольникГурт ТОЛ розпочинає запис нового альбому. Основу майбутнього диска, який поки не має назви, складуть пісні російською мовою, відомі прихильникам за концертами та майже «легендарними» демозаписами ватаги. Записуватися матеріал буде на "White Studio", що видала на-гора успішний дебютник ТОЛу "Синдром бажання". Саундпродюсерами виступлять ті ж Сергій "KNOB" Любінській та Олег "Білий" Шевченко. Почути новий альбом можна буде вже в 2006 році.
Паралельно з роботою в студії хлопці готують нові кліпи на композиції зі свого первістка (вже готовий сценарій на "Капітулюй") та успішно гастролюють.

Головною ж подією весни музиканти вважають свою першу сольну програму "ДетоНація", яку ТОЛ представить 21 травня в столичному концертному залі "Бінго". За словами гурту, це буде абсолютно новий для України підхід до організації альтернативного шоу з максимально якісним звуком та світлом, а також неординарною сценографією і режисурою. Також уперше глядачі почують всі пісні ТОЛу в одному концерті. «Детонація» розпочнеться о 19:00.
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 28-04-2006 14:43
 
ждЕМсссс ... 
[ гість ]
 
Гість
2. 04-05-2006 16:27
 
Цікаво....назва альбому українською а співати будуть російською хммм :?
[ гість ]
 
mishaprk
3. 14-05-2006 15:33
 
Я вже чув цей альбом. Це щось неймовірне, справді. Вже слухаю тільки його...мабуть тижня 2. ...хоча раніше я Тол ненавидів...через Прозорова... :x
[ гість ]
 
KickName

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >