Таврійські підсумки: Гуцул Каліпсо відгойдали всіх!
// ZanoZa   
07.05.2006 15:50
Гуцул КаліпсоПротягом місяця по містах України проходив відбір виконавців на денну сцену "Таврійських Ігор". Переможці змагалися на денній сцені фестивалю. 3 дні запеклої музичної битви гуртів показали, хто чого вартий. Цікаво, що окрім малознаних колективів виступали й доволі відомі, наприклад, "Фактично Самі" та "Абздольц". Увечері на головну сцену виходили переважно "зірки естради". Рокерам виділили останній день фестивалю.
Примітною тенденцією цього року є те, що серед молодих гуртів доволі популярною стала духова секція. Окрім ска-гуртів "Коробка" (Івано-Франківськ), "Їжачки Посміхаються" (Херсон) та  "Гуцул Каліпсо" (Чернівці),  труба привабила й  колективи іншої музичної спрямованності.

Дехто приїхав з фанатською підтримкою. Наприклад, "Папу Карло" (Харків) підтримував гурток людей, що тримав власноруч намальовані букви слова „Харків”. "Фактично Самих" прихильники Абздольцпривітали транспарантом „Карпа відгойдає усіх!”. До речі, останні не виправдали сподівань глядачів через технічні проблеми. Поки вирішували проблему з мікрофоном, вокалістка традиційно підмазувалась до публіки освідченнями у коханні. Саме під час виступу "Самих" збоку сцени зібралась купка фотографів, серед яких був і "молочний" Кошту. Таку пильну увагу з боку ЗМІ більше не привернув жоден гурт. Хоча на денній сцені виступали набагато яскравіші колективи, принаймні зовнішньо. Взяти, наприклад, "Шаблю Бо" (Дніпропетровськ) - хлопці з вплетеними у дреди нитками видавали жвавий "хардячок" позитивної хвилі. „Джаїра” з Рівного додала до мелодичних рифів звучання волинки та сопілки. На відміну від „ФС”  вокалістка гурту намагалася сподобатись оргкомітету фесту. Але відверта реклама мобільної компанії, одного із спонсорів "Таврів", не допомогла –  переможець визначався смс-голосуванням глядачів. Нічого подібного не дозволили собі харків’яни з гурту "Два дні". Але відразу стало ясно, на кого хлопці орієнтуються – зі сцени доносились клоновані "Звєрі". Відтак розворушило глядачів потужне ска-звучання „Коробки” з Івано-Франківська. Але найгарячішу підтримку публіки останнього Абздольцвідбіркового дня здобули "Гуцул Каліпсо", що спровокували неабиякий слем під сценою. Добряче розігрітий "Гуцулами" народ відривався і під панк-рок „Абздольців” (Киів). До речі, за ступенем епатажності – це справжні "позітів-панкероїди". Вокаліст вийшов на сцену з рожевим ірокезиком, басила відіграв першу пісню у протигазі, і тільки звичайно одягнений драмер скромно посміхався з-за барабаної стійки. Окрім пісень про всілякі селянські цікавості хлопці виконали „Туди-сюди” й панк-романтік сонг - ”Чебурашка моя”.
Головну сцену 1 травня відкривали переможці денної - "Гуцул Каліпсо". Після них  були "Борщ", "DVS", "Mad Heads XL", "Джанго", "ТНМК",  "ВВ", "Ляпіс Трубецькой" та "Океан Ельзи".  Найзануднішими виявилися "Джанго", через специфіку  музичного напрямку. Невелику підтримку глядачів здобули й англійці "DVS".
Окрім музичного свята "Таврійські Ігри" приготували багато цікавих конкурсів, серед яких пивний чемпіонат та конкурс краси. Свято пива показало, що „найшвидші” пивохльоби живуть у Харкові, звідкіля й приїхав переможець.
Як зазвичай, цього року організатори фестивалю, представники центральних ЗМІ та власне "зірки" жили на 2-х кораблях. Мабуть, перебування там було занадто нудним, тому в один з днів фестивалю організаторська братія втекла з журналістами на футбольне поле. Там і відбувся товариський матч, в якому представники ЗМІ зазнали урочистої поразки. Не врятували навіть проведені пенальті.
Хотілося б зазначити привітність місцевих жителів та гостей фестивалю, охайність та зеленість міста, дуже дешеве таксі і підвищенний рівень моральності міліціонерів. Адже фестиваль зібрав людей з різних куточків України. І дивно було дивитися , як обережно ставиться міліція до вокзальних пасажирів у несвідомому стані, дбайливо застосовує нашатир ... Таври викликали справжнє нашестя неформалів. Атмосфера Ігр була вражаюче доброзичливою та єднаючою. Якщо ставилися ліхтарі під очами чи розбивались щелепи, то по-дружньому і весело. По вулиці просто неба розгулювали зірки денної сцени. Їх навіть можна було торкнутися : )
Наступним музичним супермегафайтом буде "Рок-Січ" з іншою концепцією, де пріорітет матимуть не "естрадники", а неформатні гурти, більшості з яких на "Іграх" виділили лише скромну Денну сцену.

ZanoZa
Коментарів (8)
RSS-стрічка
1. 07-05-2006 16:25
 
А шо АННЫ не было? По телику говорили, что под них был самый реальный слем. Или статья заказана Таврами. Чтобы замылить глаза. Ведь по СМС выиграла АННА!
[ гість ]
 
Гість
2. 07-05-2006 16:46
 
Да никого Анна не порвала. Успокойтесь. На Гцулах действительно был самый реальный отрыв. Анну воспринимали - так себе... Только под сценой немного людей... а так... В общем-то это все только разговоры, что они кого-то порвали... Нужно хоть немного объективно смотреть на вещи. Я имел возможность наблюдать выступления Гуцулов и Анны и реакцию зрителей состороны... Гуцулы ОЧЕВИДНО победили, по-моэму это не требуют даже доказательств в общем-то., так как реакция публики на одно и на второе выступления - несравнимы ;)  
 
Но это не означет, что Анна хуже чем Гуцул Калипсо или наоборот. Я просто вообще не совсем понимаю что Анна забыла на таком неформатном ДЛЯ СЕБЯ фестивале и еще и хотела пробится на вечернюю сцену к "звездам шоу-биза"...  
 
На счет заказанной статьи таврами... ох... Если бы мы за свои статьи хоть что-то имели! =))  
Если кто не против финансово помочь - пожалуйства, любую помощь примим с радостью :grin
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 08-05-2006 07:11
 
найбільше СМС набрали Фактично Самі (незважаючи на те що групі просто не дали виступити),- було видно скільки народу ломануло одразу ж після їх виступу за сцену і хто має найбільшу підтримку
[ гість ]
 
Волосатий
4. 08-05-2006 08:43
 
СМСы - все это х888ня . 
реальная пидтрымка - когда диски раскупаются людьми . а эти крики - кто кого порвал - это все ля-ля . 
гуцулы - попса ,поэтому понятней всех . фактычно сами - в натуре сами по себе - в америгу надо катать . анна -нормально - бывает получше .ну и т.д. по списку . 
дали буде ...
[ гість ]
 
Гість
5. 13-05-2006 10:53
 
Ха, цікаво, хто статтю заказав :) Навіть дуже ;)  
Розкуповування дисків - у нашій країні це не показник, бо не кожен може дозволити собі придбати таку річ. До того ж, дисків улюблених гуртів елементарно не знайти на полицях магазів. Інтернет - класна штука, вещьь ;) 
Влосатий, а звідкіля така інфо?
[ гість ]
 
ZanoZa
6. 13-05-2006 14:40
 
А взагалі музика - це не спорт, тому всі ці балачки хто кого крутіше суцільний баян :grin
[ гість ]
 
Vitaliy
7. 14-05-2006 00:26
 
так купуй диски в ынет магазынах .
[ гість ]
 
Гість
8. 15-05-2006 21:21
 
У мене проблем з дисками немає ;)
[ гість ]
 
ZanoZa

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: