''Ті, Що Падають Вгору'': визначились...
// Юрко Зелений   
09.05.2006 00:17
Ті, що падають вгоруГурт "Ті, Що Падають Вгору" з Тернополя, після низки саморозпусків та збирання до купи протягом останнього півріччя, все ж таки визначилися остаточно: музики розходяться. За збігом обставин вододіл проліг за статевою ознакою: гурт полишають хлопці, а три дівчини залишаються – скрипалька, альтистка та чільниця "ТПВГ" Оля Чіркова.
“У хлопців з нашого гурту виникли дещо інші клопоти, які, власне, і роблять неможливим їхнє подальше перебування у ТПВГ,” - каже Ольга.

28 квітня ватага дала концерт в найбільшій залі Тернополя, в ПК "Березіль", який був третім сольним виступом "Тих, Що…" за 10 років існування взагалі (команді випадало грати в збірних дійствах) і другим прощальним зокрема. Втім, гурт продовжує своє існування і пошуки водночас.
По-перше, шукаються нові гудці:
“У Тернополі насправді є багато хороших музикантів, та мені хотілося б, щоб у ТПВГ прийшли люди, які у дечому змінили б нашу вже існуючу музику, привнесли до неї щось свіже і цікаве, – говорить Оля Чіркова. – Шукати музикантів будемо до того часу, доки не знайдемо тих, з якими зіграємось і музика зазвучить по-іншому”.
По-друге, коштодавці, які б не побоялися поставити на "ТПВГ" і зробити вкладення, аби тернопільська ватага таки вийшла на всеукраїнський рівень. І нарешті, дівчата намірені змінити назву, яка за десятиліття виявилася не вельми щасливою.

Юрко Зелений
ФДР-Радіоцентр
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 11-05-2006 00:38
 
гм 
от щодо ідеї зі зміною назви не впевнена
[ гість ]
 
malen6ka

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >