Рок Січ. Епізод ІІІ: ''РОТОНДА''
// Mila   
12.05.2006 00:00
РотондаЗгідно задуму організаторів, сцена "РОТОНДА" була віддана “роковому козацтву”, що має хіп-хопові елементи у творчих доробках і до того ж різноманітною електронщиною бешкетує. Варто зазначити, поділ за критеріями залишився лише, без ваговиків та панкухи на "РОТОНДІ" не обійшлося.


Перший фестивальний день на “білій сцені” відкривали "Берег Бонанзи". Трошки фанку, трошки панку і незважаючи на Станпрохолодний вітер молодь гаряче приймає хлопців. Тематика текстів є близькою та зрозумілою (як от “Пападос”), тож нарід активно підспівує.
Згодом черга “рубати” настає для хіп-хоп бразерз "Без Кордонів". Обіцянка відкрити двері до реп-андеграунду, “щоб робити те, що не робив ніхто”, частково була виконана, другої подібної PJ-підтримки на "РОТОНДІ" не спостерігалося.
По тому до уваги присутніх відбувся майже героїчний сет “ваговиків” "Стан" з "Кривого Рогу" – міста індустріального, відповідним і було звучання гурту. Ще б пак! Потужний індустріальний саунд, слейм під сценою і суцільний хард-кор довкола. Незважаючи на певні негаразди, басист гурту Квадраджесімавідіграв з командою до кінця, хоч і сидячи на сходинках бек-стейджу.
Аж ось на сцені з'явилися музичні чаклуни "Квадраджесіма" і підкорили усіх космічними хвилями позитивного драйву. Нестандартне вирішення звуку, новий шаман-вокаліст… слова тут зайві. Це варто було почути.
Старі добрі "Злобні Нігери" ("Evil Niggaz"), що віднині звуться "Формат Ц", не зважаючи на інше назву сутності не змінили. Новим для київської публіки було ім'я "Карпатіана" – гурт з Манчестера, що грає своєрідну мішанину з українського фольку та клубних танцювальних ритмів. Фронтмен Карпатіанагурту диаспорянин Юрій Балюк обіцяє найближчим часом перебратися в Україну і потішити новим альбомом, що матиме назву “Eat my Borsch!”.
Завершував перший день виступ "ТНМК". Після першої пісні шапка Фозза полетіла у натовп, що є традицією для вдалих концертів.
День другий на "РОТОНДІ" розпочався з виступу київського гурту "Квітень Руїн". Мелодійний рок як ніколи пасував дощу, що якраз накрапав. Хлопці у своїй творчості намагаються відродити забуті музично-рокові традиції, причому цілком вдало.
Щойно закінчився дощ, розпочався танцювальний марафон, що тривав до самої темряви. Херсонська команда "Роллікс" подарувала по-південному гарячий виступ, виконавши як старі та добре відомі, так і нові композиції; "Бугі Вугі Джем Слем" не дали слухачам перепочити й затанцювали геть усіх, "Pink Pong" і "Корпорацція" розтрясли присутніх гітарними рифами, а "Стелсі" змусили стрибати, наспівуючи їх назву, що й була приспівом фінальної пісні.

Однією з головних подій другого дня (і фестивалю загалом) одностайно визнано виступ львівської команди "Верховна Зрада". Відверто, щиро і трошки провокативно, неординарні вокальні забавки і Верховна Зрададещо таке, що зрозумієш лише почувши наживо, а не з журналюжих ремарок... тепер ми знаємо, що саме ховається за визначенням “терористично-музичне угрупування”. Цей саркастично-стьобний перфоменс, що порвав усіх на катрани, певно пам'ятатимуть до наступного фестивалю, а то й довше.
Самі ж хлопці на теренах рідної веб-сторінки (http://www.zrada.narod.ru) зазначили:
“Нам дісталася найкультурніша з трьох сцен фесту - "Ротонда". Проте все вийшло у найкращих традиціях американських трилерів - під час нашого виходу публіка линула, мов бджоли на квіти, наче нектар лилася музика з інструментів, цей виступ став справжньою амброзією для богів... А насправді просто гарно виступили, принаймні публіка була задоволена, якщо після нормальної програми ще й запросила "Satisfucktion", а потім витримала ще й "Лучшу" у виконанні Віті та потрійний приспів "Воду, світло, газ" - самі просили.”

Отож, фестиваль закінчився, проте варто чекати на продовження. І не важливо, до якого стилістичного напрямку відносять ті чи інші гурти, головне – грати чесну музику, щиру й своєрідно неповторну, і для цього не потрібно бути попсовим, аби бути почутим. Українська рок-музика – жива і різноманітна. Доведено "Рок-Січчю".

Mila

 

Фото:
№ 1 - (с) Тарас Deco
№ 2 ("Квадраджесіма") - (с) patyakalo
№ 3 ("Стан")
№ 4 ("Карпатіана") - (c) Конвалія
№ 5 ("Верховна Зрада")

Більше фото з фестивалю у нашій ФОТО'ZБІРНІ: http://photo.uaformat.com/index.php?cat=6


Читайте інші епізоди: 
1. Рок Січ. Епізод І: ''БАРЖА''
2. Рок-Січ. Епізод ІІ: ''Важка ВЕЖА''
3. Рок Січ. Епізод ІІІ: ''РОТОНДА''
4. Рок Січ. Епізод ІV: ''Фортеця Українського Року''. Підсумки
Коментарів (14)
RSS-стрічка
1. 12-05-2006 03:14
 
Альо! 
Верховна Зрада БРЄДИЛА поповній! 
хтось ще її помітив?
[ гість ]
 
ULVIC
2. 12-05-2006 10:16
 
Так! Верховну Зраду забули! Нечесно!
[ гість ]
 
ХмУриЙ
3. 12-05-2006 10:48
 
Нє, пацани, ну шо за фігня? Хіба "Верховно зрада" дійсно відіграла так галімо??? Беки ви всі, шо не згадали про них!!!!!!! :upset :upset :upset
[ гість ]
 
Поціновувач
4. 12-05-2006 14:35
 
Хлопці, не забувайте, що в статті є конкретний автор, апелюйте до нього, а не до всієї редакції загалом, оскільки є золоте правило (яке зазначено внизу сторінки) "Редакція може не поділяти точку зору авторів публікацій. Усю відповідальність за зміст та достовірність інформації матеріалу несе його автор."  
:)  
Ну, а я як редактор в свою чергу буду Ваші коментарі аналізувати та робити висновки... ;) 
 
Прошу і далі ділитись враженнями, це дуже важливо та цікаво!
[ гість ]
 
Vitaliy
5. 12-05-2006 12:53
 
щодо верховної зради
ніхто не забув про верховну зраду(бо представникі оргкомітету особисто відривались під час виступу цього гурту :) отже це неможливо забути :) ) та про інші гурти. готуємо звіти на офіційній сторінці. доречі за враженням нашого генерального медіапартнера - телеканала ЕНТЕР - верховна зрада є відкриттям фестивалю. :) чекайте на телеверсію фесту та на оновлення офіційної сторінки. :)
[ гість ]
 
РОК Січ: представник оргкоміте
6. 12-05-2006 16:39
 
щодо верховної зради
про телеверсію - детальний звіт зі шматками звуків від нових і не надто нових персонажів фесту, котрі заслуговують на увагу шлядача на Ентері у програмі Хроніки розваг у неділю о 12.00, 16.00 і 22.00 :)))  
 
П.С. окреме вітання представникам оргкомітету)))
[ гість ]
 
Tala
7. 12-05-2006 17:07
 
Айм соррі
...Злажала... 
Звісно помітили. Самі відстрибалися мов навіжені. Публічні кампи мають певний недолік: налаштування стрьомні, тож трохи не та версія файлу "поїхала" на флешку без деяких подробиць, і... без Верховної Зради - їм дійсно хвала та респект за хвайнезний перфоменс.  
Зараз спробую виправитись та скинути "загублене".  
Дуже-дуже-дуже вибачаюся.
[ гість ]
 
Засоромлена Mila...
8. 13-05-2006 11:59
 
Айм соррі
Супер-матеріал! ;) Респект!))
[ гість ]
 
ZanoZa
9. 13-05-2006 12:15
 
Айм соррі
Дякую... :)
[ гість ]
 
Mila
10. 14-05-2006 23:23
 
Айм соррі
Міла, а що головне?Головне- оперативність!!!Молодець! :)
[ гість ]
 
Гість
11. 15-05-2006 17:45
 
Айм соррі
О-о-о!!!!! Тепер всьо ніштяк!!!!!!!!!!! Ріспект Mila :p :grin Так тримати!!!!! ;)
[ гість ]
 
Поціновувач
12. 15-05-2006 18:08
 
Айм соррі
А вам дяка за уважність :) 
Насправді головне те, що вам не байдуже, що ми тут пишемо :) 
На щастя, мій любий компьютер нумер 18 віднині підвисає у інших паблік юзерів (ги-ги, елементарне чаклунство :grin ), тож загублений шмат знайшовся без особливих траблів, бо його ніхто не видалив :)... зі свого боку обіцяю бути уважнішою і перш ніж відсилати репорти, перевіряти, чи не загубила чогось про копіюванні ;)
[ гість ]
 
Mila
13. 19-05-2006 14:29
 
Айм соррі
Ех, не побачив я Верховну Зраду! Ми з друзями були тільки на 1-му дні фесту, а потім поїхали додому. Ми самі з Горлівки (Донецька обл.), до фесту ми ще 6 днів ходили горами Криму. До речі, ніхто не бачив наше інтервю з Феста по Новому каналу чи по УТ-1? В 1-ий день найбільш вразили ТНМК - справжні профі, ми навіть зі сцени "вежа" пішли спеціально, щоб послухати їх! Сподіваємося, наступного року РОК-СІЧ доїде й до Донецька!!!
[ гість ]
 
Ілля
14. 30-05-2006 18:56
 
Айм соррі
а как же не хватат то группы .... всего месяц как уехали :cry
[ гість ]
 
busypit

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: