ТОЛ пробиває дорогу до слухача та готує альбом
// UAFORMAT.COM   
06.10.2004 22:14

Криворізький гурт ТОЛ, в мікрофон якого репетує колишній барабанник гуртів Аероплан та ВУЗВ, вже хвацько зачепився в столичному інформаційному полі, і нині готується записати свій дебютник. Поки що альбом не має бодай робочої назви, але цим музúки не дуже і переймаються, бо більше зайняті пошуком гідної студії, яка втілила б у звук їхні задуми. Перший довгограй криворожців триватиме понад 40 хвилин та міститиме більше десятка награнь українською мовою головно на соціальну тематику.
Нині в здобутках ТОЛу числиться тільки річ “Самознищення”, яка є доступною для ФМ-ок, а кліп посідав високі щаблі на музичному телеканалі Ентер. До слова, зрежисував це відео ніхто інший, як метр вітчизняного кліповиробництва пан Віктор Придувалов, якому настільки засмакував натиск команди, що він навіть погодився переліпити не ним відзнятий матеріал. Сьогодні “толівці” домовляються з майстром вже про друге відео, але наразі хлопакам належить визначитися з піснею під кліп. Спочатку був задум офільмувати “Хто Я”, але з появою нових і нових пісень вибір значно утруднюється, бо річ водночас має піти й на радіо.
Ознайомитися з награннями ТОЛу та самостійним доробком гітариста і звукотворця гурту Сергія Любинського можна на його особистій сторінці www.soundserg.fw.nu. //ФДР
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >