''Деталі Звуку'': форум музичних експериментаторів
// Jet_X, Enter Music TV   
24.05.2006 12:34
Деталі Звуку 2006Зануритись у звуковий фронт, створений з ляскань і потріскувань, викликаних з комп'ютерів і синтезаторів найрізноманітнішими засобами професіоналами з країн ближнього і далекого зарубіжжя, змогли всі шанувальники експериментальної музики, - у Києві відбувся фестиваль "Деталі Звуку - 2".
Фест став полігоном для різноманітних шумових стилів електронної музики, які віддають перевагу спокійне інтелігентне похитування на підлозі, а не агресивній трясці ритму. Представники авангардної сцени Росії і Білорусії, вітчизняні експериментатори "Kotra", "Zavoloka" і Андрій Кіріченко, на чолі з скандинавськими мінімал-техно "Сlicks&Сuts" музикантами, вводили всіх присутніх у медитативний стан. Добивали відео інсталяціями VJ'ї з Росії та України.
Гори обладнання і безліч фахівців, котрі вміють з ним поратися, демонстрували нововведення інженерної думки. Полістилістика фестивалю пропустила найсвіжіші думки людей, котрі відкривають нове у звуці. Наступного року обіцяють ще більших японських, фінських та швейцарських музикантів.


Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 25-05-2006 01:39
 
.at/on rulezzzzzz!
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: