Борщ завершує роботу над другим альбомом ''Паразіта кусок''
// Наталка Тесля   
02.06.2006 23:59
БорщГурт "Борщ" завершує роботу над своїм новим альбомом, який отримав назву "Паразіта кусок". Всього до платівки увійде дванадцять пісень, серед яких як концертні хіти "Бабло", "Емінема нема", "Блюдо дня" та інші, так і зовсім нові речі, як от "Міліція" та "Дівчача Мучача". Наразі запис треків завершено, і музиканти чаклують над їх звучанням, котре, за їх словами, має бути максимально наближеним до концертного.
Видати альбом планується по завершенні сезону відпусток, на початку осені, тому вимушене літнє байдикування рокери збираються використати для створення бонусів.

Олександр Піпа: "Все одно ціле літо нічого не робити, то ми мабуть зробимо якісь ремікси, додамо їх в альбом як бонус-треки".

Проте прихильникам панк-треш забійників влітку сумувати не доведеться. Невдовзі на телеекранах з'явиться кліп на тематичну курортну пісню "Каролина Бугаз". Зйомки відео проходили на чорноморському узбережжі та в Києві. Окрім цих матеріалів до кліпу увійдуть і анімаційні фрагменти. Режисурою відеоряду та анімацією опікуються втаємничені іноземні друзі "борщів", імена яких вони відмовляються називати.

Наталка Тесля
music.com.ua
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 05-06-2006 14:59
 
"Борщ" - це завжди весело і файно.
[ гість ]
 
Поціновувач
2. 18-06-2006 17:27
 
Борш рулет! 
Паки Хой! :x
[ гість ]
 
Inverno

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: