«Нумер 482» - «Кавай». Дебютний альбом
// UAFORMAT.COM   
08.10.2004 19:30

2 жовтня одесити «Нумер 482» нарешті видали свій довгоочікуваний дебютний альбом «Кавай». Обираючи таку назву, музиканти, ймовірно, вирішили презентувати себе на нивах вітчизняного шоу-бізнесу в якості актуальної, прогресивної і модної команди: «кавай» з японського - щось миле і приємне. У нашому випадку - яскраве, строкате і різноманітне.
В альбом увійшло 13 пісень і два відеотреки як бонус - на пісні «Радіо твоє» і «Не напишу».
Робота над альбомом тривала близько двох років. Можливо, саме цим і пояснюється розмаїтість стильового наповнення: у «Кавай» можна знайти балади і поп-рок-бойовики, фанкові композиції і рімейки оперних арій.
Подаємо враження лідерів трьох українських гуртів, які були запрошені на перезнтацію «Кавай»:

Олексій, гурт "Джай Бату":
Я чув цей альбом ще в робочому стані - дійсно, це кльовий альбом. Той саунд, який вони знайши з групою, він унікальний. Мені хотілося б так само працювати, щоб знайти свою фішку, свою родзинку - я їм заздрю. Мені цікаво слухати роботу Нумерів, тому що це фірмова музика і українські слова дуже гарно в ній звучать. Словом, реально кльовий альбом! Тому я бажаю всьому українському народові чим швидше його почути, щоб ця музика була в кожному домі. Адже це нова українська музика. Колись Океан Ельзи в Україні робили український рок, так? А тепер це роблять Нумери. Я дуже ціную те, що маю можливість спостерігати період становлення української музики.

Олег, гурт "Скай":
Я чув тільки пару пісень. Враження афігєнне. Ці чуваки далеко підуть! Вони заслужили, шоб далеко піти і вони це зроблять! У них своя філософія, своя політика. Бажаю, щоб Нумери і надалі придумували цікаві, кльові вєщ... ні, ВЕЩІ! (сміється).

Франц, гурт "Sбей пепел's":
Мне очень нравится драйв, который Нумера передали в музыке, нравится, как Виталик спел - у него очень хорошая подача и эта профессиональная запись вполне достойна украинского рынка. Критиковать не берусь, потому что мы и сами еще не выпустили что-то достойное. Но, я думаю, что у них может быть вполне большое будущее. Я желаю, чтобы НУМЕР482 - этот украинский штрих-код - продавался во всех странах мира!

Купувати всім!
Найкращі рекомендації сайту!

Трек-лист плити:
1. Файно - звичайно
2. Радiо твоє
3. Очi
4. Стрибай
5. Не напишу
6. Не мовчи
7. Вiн, вона
8. Вампіри 2004
9. Прощання з морем
10. Невдаха
11. Тiкаю від себе
12. Квiти
13. Не напишу
Бонус-треки:
14. Радiо твоє (відео)
15. Не напишу (відео)

//@Music, FaDiez
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 12-10-2007 20:57
 
Дайте їхніх пісень!
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: