„ОЕ” презентували у Львові нову пісню і новий проект
// UAFORMAT.COM   
10.10.2004 22:59

У культурно-мистецькому центрі „Дзига” до свого 10-річчя гурт "Океан Ельзи" презентував новий проект. Назву проекту дала пісня „Дякую”, яку Океани записали вже у новому складі. Як розповіли хлопці, одночасно із записом пісні розпочалася робота над новим відео, режисером якого став відомий кліпмейкер Віктор Придувалов. Лідер гурту Святослав Вакарчук розповів, що пісня „Дякую” була написана в червні, одразу після прес-конфереції, де стало відомо що "Океан Ельзи" покинули Хусточка і Шуров і була вона написана саме для них. „Це найкраща подяка людям, які були 10 років з нами і зробили та, що Океан став ти, чим він є” – сказав Вакарчук.
Що стосується нового складу гурту, то на бас-гітарі тепер гратиме Денис Дудко, а клавішником став уродженець Сербії і Чорногорії Мілош Желіч, який поки ще не дуже вивчив українську мову.
Також на прес-конференції Океанівці згадували про цікаві моменти з життя гурту: про те, як за 10 років вони далі більш ніж 500 концертів, про то, що барабанщик Денис Глінін за весь час існування групи не змінив свого концертного взуття і про те що найчастіше виконувана пісня на концертах – „Там де нас нема”. І для того, щоб не втратити до неї цікавість хлопці постійно роблять нове аранжування. Ну і звичайно не обійшлося без живої прем’єри нової пісні. //NaVsi100
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >