Lюк: home sweet home
// Enter Music TV | music.com.ua   
12.06.2006 14:44
LюкМузиканти, інопланетяни, харків'яни - гурт "Люк" виступив з концертом в одному з київських барів. Найпопсовіше питання, яке щоразу ставиться "люкам" - "Чому ви так мало граєте на батьківщині?" Відповідь (теж між іншим найпопсовіша) від музикантів лунає: "Бо не запрошують". Як правило на цьому розмова припиняється та валять питання стосовно нових альбомів, кліпів, і тому подібне. Але чому "Люк" не запрошують українські заклади?
З творчім життям у команди все склалося: пишеться потроху нова платівка, реліз якої відбудеться скоріш за все не раніше наступного року, плануються зйомки відео до однієї з пісень "Сексу", триває активна концертна діяльність теренами насамперед "дружньої" Росії, зокрема 24 липня колектив заграє на масштабному фестивалі «Stereoleto 2006». Але перед тим гурт планує дати два концерти в Україні: на фестивалі "У-РОК" під Одесою (17-18 червня) та 22 червня у Харкові на міні-фестивалі в одному з місцевих пабів.


Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 14-06-2006 02:24
 
kogen raz v posti z L'ykamu lynaje ce zaputannq, i ix vidpovid' cilkom vidverta -- im dijsno skladno probutus' v Kuevi, to jakas' duvna polituka artdurektoriv klybiv; ale navit' nezvagajy4u na ce, poduvit'sq - 4u gralu vonu kolu-nebyd' v inwux mistax, skagimo y L'vovi - ni ! pru tomy wo ix tam znajyt' i l'yblqt' ! i to zovsim ne vid togo wo vonu pogani -- vonu dyge prosti i wuri l'ydi, problema v tomy wo nawi pruxul'nuku mustectva(tobto mu z vamu) real'no ne roblqt' pogodu v dobirci myzukantiv na scenax klybiv!!!! q ce kagy bo tovaruwyjy z Valikom {inoplanetna gitara}
[ гість ]
 
zshkib xarkiv
2. 14-06-2006 02:29
 
i poduvit'sq wo mu maemo -- v kognomy novomy al'bomi vse menwe pisen' ykrains'kojy, ce logi4no bo najbil'wuj prodag duskiv same v Rosii, i vudajyt'sq vonu tam ge, tog tak mu skoro mogemo vtratutu odun z najkrawux gyrtiv...........
[ гість ]
 
zshkib xarkiv
3. 18-06-2006 19:02
 
Люки дійсно одни з найкращих!!! Обожнюю!!!:) На щастя, в Донецьку вони з'являються, хоч раз на рік, але все-таки :) А щодо "питання", то це точно! Сама не раз його ставила і чула саме таку відповідь!
[ гість ]
 
Veselka

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >