От Вінта: життя на колесах
// Наталка Тесля   
18.06.2006 14:22
Image«От Вінта» не зраджують своїй властивості потрапляти у пригоди і розпочали свої літні гастролі з чергової аварії. Відігравши 10 червня заключний концерт автопробігу «FAW», в Одесі , "гвинти" вирушили у подорож довжиною в дві тисячі кілометрів, щоб наступного дня виступити в містечку Остре Бардо, що на самій півночі Польщі. Вже на польській території гастрольний бус гурту зіткнувся з легковим авто. Проте, на щастя, все відбулося розбитою фарою та подряпаним боком буса, а самі украбіли цілими та неушкодженими дістались Остре Бардо на радість місцевій українській громаді та зголоднілим комарам.

"Протягом концерту було випито два літри свіжої українською крові, - сміється лідер колективу, Юрко Журавель. - А якщо серйозно, то ми вже вдруге виступаємо в Остре Бардо, куди нас запрошує українська громада. Концерт був в той день, коли вони святкували чергову річницю з дня відкриття місцевої греко-католицької церкви. Настоятель цієї церкви, Отець Юлій, виявився справжнім рок-фаном і бадьоро витанцьовував разом зі своєю чисельною родиною".

На цьому літні подорожі «От Вінта» не завершуються. Решту червня рівняни будуть гастролювати в Україні. 21 числа украбіли візьмуть участь у концерті пам’яті Віктора Цоя, що проходитиме в одному з київських пабів. В суботу, 24 червня, гурт виступить в Одесі, в рамках щорічної рок-акції «Гоблін шоу». А 25 червня вдень «От Вінта», разом з ще двадцятьма командами, будуть змагатися за право виступати на цьогорічному фестивалі «Чайка» в Києві, а ввечері будуть грати в Кременчуці, де привітають молодь з її «професійним святом». Наприкінці місяця команда знов вирушить на південь, щоб взяти участь у фестивалі «Фортеця», який буде проходити 27-28 червня у Білгород-Дністровському.

Наталка Тесля
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >