Мотор'ролла: новий альбом - восени
// UAFORMAT.COM   
20.06.2006 23:22
Мотор'ролла"До Тебе, Мила" – так називається перший забійник хмельницької Мотор'ролли з майбутньої платівки. Цікаво, що слова до пісні склав розпорядник ватаги Богдан Гловацький (заразом й керівник "Українського Музичного Видавництва"), який присвятив їх своїй коханій. Мотор'роллівці нишком "вкрали" того вірша й зробили на нього пісню, яку в якості несподіваного подарунка вперше виконали на Богдановому дні народження. А вже потім було вирішено прописати річ першою стежиною у новому пісеннику.
За запис хлопаки взялися понад місяць тому і коли завершили перший варіант, зрозуміли, що вся потуга пісні не розкрита. Так почала народжуватися версія за версією і на сьогодні їх існує аж п'ять: радіо-версія, легка, танцювальна, рокова (альбомна) і виконана спільно із оперною співачкою Валентиною Степовою.

Щодо співпраці пані Валентині із ватагою, то це була певною мірою її ініціатива. Ватажок Мотор'ролли Сергій "Сєня" Присяжний підловив співачку на слові, тим паче що вони є земляками і тримають між собою добрі стосунки:

"Спочатку ми гадали "витягнути" з неї поп-спів, – розповідає Сєня, – але вже у студії зійшлися на думці, що то буде, по-перше, вже не Степова, а по-друге, у неї мало досвіду в цьому жанрі. Попервах навіть планувалася, що спільна річ стане основною версію. У підсумку вчинили все ж таки чесно: Валя заспівала у притаманній собі манері, і вийшло надзвичайно цікаве поєднання сучасного загально-розповсюдженого року та класики".

Очікувати нову платівку "Мотор'ролли" треба, швидше за все, у жовтні. Пісенник обіцяє стати певним дослідом гурту: низка награнь у ньому запишеться не окремими партіями, як це заведено у звукотвірних умовах, а наживо одночасно усіма гудцями – так, начебто запис зроблено з концерту, хоча дія відбуватиметься у стінах студії.

Юрко ЗЕЛЕНИЙ, "ФДР"
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: