Esthetic Education - ''Live at Ring''
// UAFORMAT.COM   
20.06.2006 23:56
Esthetic Education - Live at RingУчасники українського гурту "Esthetic Education" вирішили продемонструвати свої таланти не лише на сцені, а й на боксерському рингу, тим паче що й привід для цього відшукався найдостойніший - презентація чергової платівки команди за назвою "Live at Ring". Esthetic Education люблять влаштовувати цікаві "екшени", тож недивно, що представити свою нову роботу публіці музиканти вирішили... на ринзі, у перервах між боями із професійними боксерами. Дійство відбулося 16 червня в одному з київських клубів.
Боксування з професіоналами відмінно підігріло учасників гурту перед прес-конференцією. По черзі спускаючись з рингу, музиканти розповідали всім зацікавленим про власну платівку - побиті, проте дуже задоволені.

До альбому "Live at Ring", нагадаємо, увійшов матеріал, записаний впродовж зимового виступу в київському клубі "Ринг". Тоді було виконано шість абсолютно нових пісень, а також знайомі прихильникам гіти з дебютника "Face Reading" (2004) та максі-синглу "Leave Us Alone/Machine" (2005).  Зведення альбому здійснювалось на Wolf Studios у Лондоні, за керівництва саунд-продюсера Домініка Бріза, відомого своєю співпрацею з гуртами The Tiger Lillies, Republica і Міком Джагером.
Загалом трек-ліст платівки склали 16 композицій:

1. Machine                       
2. Ordinary Saturday
3. Ejik v Tumane
4. Wind In The Willows
5. I Would Die For You
6. Get Yourself Together
7. War
8. Love
9. Mr.President
10. Soul Souldier
11. Communist Manifesto
12. Horrible Disaster
13. Juravli I Korabli
14. Mary-Anne
15. Leave Us ALone
16. Heidi


За матеріалами EstheticEducation.com
Entere Music TV та music.com.ua
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >