ФлайzZzа презентувала дебютний диск у Києві
// Наталка Тесля   
27.06.2006 17:29
ФлайzZzаДвадцять другого червня луцький колектив "ФлайzZzа" презентував свій дебютний альбом "Тепло за годину". Концерт з цього приводу пройшов у київському клубі "Sun City". Власне, це був подвійний дебют творців позитивних ритмів - група вперше з'явилась на столичній клубній сцені, та ще й в розширеному складі. Віднедавна склад "ФлайzZzи" подвоївся - до звичного тріо вокалістів-шоуменів приєдналися гітарист, трубач та ді-джей. Перед тим як представити своє нове концертне звучання в Києві, музиканти вже опробували його на кількох українських та польских майданчиках.

Тім (вокал): "Дуже кльово виходить виступати таким складом. Ми навіть самі не очікували, боялись спочатку взяти навіть одного-двох нових учасників. Тепер стало зрозуміло, що це далеко не межа. Я думаю, що згодом в "ФлайzZzі" буде ще більше музикантів. Ми самі кайфуємо від того драйву, енергії та емоцій, які окрім вокалістів дають ще й музиканти, і відчуваємо, що публіці це теж по кайфу".

Що стосується альбому "Тепло за годину", то в нього увійшли пісні, написані групою впродовж останніх п'яти років. Серед них як перевірені часом концертні хіти - "Сонце", "Джамайка", "Коломийка", так і нові записи, такі як спільна піснія з "От Вінта" "2 кольори" та кавер-версія композиції гурту "Скрябін" "Море". Окрім тринадцяти пісень, платівка містить чотири ремікси від DJ 40A.
15 липня "ФлайzZzа" презентує дебютник в рідному Луцьку, в клубі "Майдан". Далі команду можна буде почути і побачити під час акцій "Не будь байдужим!" в Тернополі, Полтаві та Києві. Крім того через кілька тижнів планується запустити в телефір кліп на пісню "Небезпечна Zона", яке буде складатись переважно з концертних відеозаписів колективу.

Наталка Тесля
music.com.ua
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 30-06-2006 15:11
 
:zzz ZzZzzz УррА! Нарешті! Біжу шукати альбом! Якраз не вистачає до спеки!
[ гість ]
 
КАтьКА

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >