Свіжа кров ''Чайки-8'': Роллікс, Горгішелі, Н.Три, Хорта та ШиЗО
// UAFORMAT.COM   
27.06.2006 19:08
ЧайкаНа 8-му Міжнародному молодіжному фестивалі «Чайка» виступатимуть не чотири, як передбачалося раніше, а п'ять молодих гуртів. Такі підсумки фіналу відбірного тура «Чайки», що відбувся 25 червня у київській галереї «Лавра». У нинішньому році оргкомітет фестивалю змінив порядок відбору претендентів на участь у фестивалі шляхом залучення журналістського, глядацького та журі музичних експертів. Лідери голосування у чотирьох групах журі (четвертою групою були, власне, самі організатори) одержували право виступити на сцені «Чайки».
У фінал відбірного туру цього року вийшло 18 молодих колективів, в той час як заявок на участь надійшло майже в десять разів більше. За словами організаторів фестивалю, попередній відбір проводився виключно виходячи з якості наданого матеріалу - ніяких жанрових обмежень не накладалось. За підсумками голосування глядачів на «Чайку» пройшов гурт «Роллікс» з Херсону, журі музикантів вибрало «Хорту» із Запоріжжя, журналісти практично одноголосно проголосували за «Горгішелі» зі Львова, а оргкомітет доповнив лідерську четвірку кандидатурою киян «Н.Три». Але по завершення заключної наради, журі вирішило дати шанс виступити на «Чайці» ще одній команді – гурту «Широко закриті очі» з Чернігова, що отримала найбільший сукупний бал в усіх складах журі.
8-й Міжнародний молодіжний фестиваль «Чайка» відбудеться у вересні цього року в Києві. Він буде проходити два дні. Точні дати проведення забави, як й імена хедлайнерів, будуть оголошені пізніше.

За матеріалами music.com.ua


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: