Тартак випускає максі-сингл, ''бест'' та три перевидання із новими бонусами
// UAFORMAT.COM   
27.06.2006 20:11
Україно ЗабивайВлітку цього року гурт "Тартак" порадує своїх прихильників цілою низкою релізів - як із новим, так і зі знайомим вже матеріалом. 29 червня компанія Moon Records випускає максі-сингл "Україно, забивай!", на якому можна буде знайти пісню з такою ж самою назвою, присвячену виходу збірної України у фінальну частину Чемпіонату Світу з футболу, яка вже стала однією з улюблених "кричалок" фанів.
Диск міститиме окрім оригінальної версії футбольного гімну так і аж цілих дев'ять (!) його варіацій та відеокліп надодачу.

Загалом трек-лист максі-синглу виглядає наступним чином:

1. Original Version
2. Radio Version
3. Sunrise Electro Dance Max
4. FS & Sailor/Off Hyper Format Edit
5. Car_Party_Un_Kofein_Remix
6. Electrofunkyskapunk Max
7. DUBble Guitar_East Mix
8. Buch'n'Bass Club Dance Max
9. Karaoke Version
10. Zroby Sobi Sam Remix

Через тиждень після цього релізу, вже 4 липня вийде у світ збірник хітів "Тартака" - "ЗаКЛІПані пісні, або бачили очі, що купували", що буде представляти собою компіляцію пісень колективу, на які були відзняті кліпи. Також в цей же час будуть перевидані і три платівки гурту - "Демо_Графічний_Вибух", альбом дуетів "Система Нервів" і передостанній альбом "МУзичний ЛИст ЩАстя". Усі диски вийдуть подарунковим виданням у картонній коробці та міститимуть нові бонуси. Особливу цінність складають два перші альбоми, які мали не надто великий наклад та ще й видавались в часи, коли формат CD ще не був настільки масовим, зокрема це стосується дебютника "Тартака" датованого 2001-м роком.
Коментарів (22)
RSS-стрічка
1. 27-06-2006 22:24
 
Ого! Тартак вжарив! :))) А на "Закліпаних піснях..." відео буде? ;)
[ гість ]
 
anechka
2. 28-06-2006 12:41
 
"...яка вже стала однією з улюблених "кричалок" фанів." не чув, не чув, взагалі укрфани в Німеччині окрім "віва Україна!" не кричать...
[ гість ]
 
bozhidar
3. 28-06-2006 12:46
 
ага, а в Німеччині знаходяться МІЛЬЙОНИ наших фанів :)))
[ гість ]
 
Vitaliy
4. 29-06-2006 10:26
 
мільйони чи ні, але декілька тисяч завжди присутні коли збірна грає, на вулицях я до речі, теж не чув більш того не розумію як ЦЕ можливо взагалі кричати...
[ гість ]
 
bozhidar
5. 29-06-2006 11:08
 
Уууу-країно за-би-вай! Україно забивай!-забивай! 
Уууу цій грі пе-ре-ма-гай, у цій грій перемагай! Гей Гей! :)) 
------------------------- 
Кричали спокійно і не раз :) 
На Олімпійському наприклад коли з Коста-Рікою грали :)
[ гість ]
 
Vitaliy
6. 29-06-2006 11:29
 
раз спробували і напевно, не сподобалося... більше не кричали, я так це розумію (а з Коста-Рікою грали ще до Чемпіонату). А взагалі - кожному своє.
[ гість ]
 
bozhidar
7. 01-07-2006 09:51
 
Угу, Віталік, кричали на матчі з Коста-Рікою... Ой як активно. Але, певно, тільки у вашому секторі, де сидів сам Положинський. До того ж, певно, дуже активно кричали, коли на стадіоні лунало "Віва, Україно"... :grin  
І взагалі, була на площі в Одесі біля екрану, була вчора на майдані біля екрану. НІХТО не кричав... АбіднА, правда... 8)
[ гість ]
 
Ірися
8. 01-07-2006 10:49
 
В мене під вікнами кричали вчора саме "Україно, забивай!" І то був зовсім не Положик... ;)
[ гість ]
 
anechka
9. 01-07-2006 11:35
 
Дивно, вчора в одному з місцевих барів в нашій русифікованвій Новій Каховці де показували футбол кричали "Нам потрібен гол!". Це при тому, що навряд ці люди взагалі знайомі з творчістю Тартака чи ще щось таке. Місто 70% біло-блакитне :)) І кричав не я, кричав народ що сидів. 
 
Карочє це якась дурна суперечка, не зрозуміло що ти хочеш довести. Що пісня тартака гірша чи менш популярна за Віву? Та білн яка різниця? Мені чесно кажчуі пофігу, бо мене все це футбольне... еее... пісні підтримки :) запарили:)) Потужніше за національний гімн "Ще не вмерли України ні Славав ні Воля" нічого просто немає!
[ гість ]
 
Vitaliy
10. 01-07-2006 12:52
 
ми йдемо, ми йдемо, 
до перемоги Україну 
ведемо, ведемо! 
 
дивно, що Бурмака не заспівала такої пісні...;) хоча це теж популярна кричалка:) 
 
мені знову смішно читати аргументи ТНМКлубу... бо вчора весь стадіон волав "Viva Italia" і це звучало природніше, ніж "Viva Ukraina"... :grin ;) 8) 8) 8)
[ гість ]
 
patyakalo
11. 01-07-2006 14:43
 
Віталік, ми вчора на майдані також скандували "потрібен гол". Це таке банальне футбольне скандування. І вигадав його не Положиснький. 
 
Настя, по-перше, я ТНМКлуб. І ніколи там не була. 
По-друге, я в своєму повідомленні про ТНМК не говорила. Тобто про те, хто шо скандує. Чи будете сперечатись, що тоді на футболі грала саме пісня ТНМК?! так у мене докази є. 
 
А вчора, на майдані я крім "Україна! Україна" нічого й не чула... Тому й не думала доводити, що чиячь пісня краща-гірша. 
 
Просто заради об'єктивності зауважила, що нєфіга пісню Положинського не скандують футбольні вболівальники. От і все. 
 
І якщо вже на те пішло, то пісню ТНМК на М1 та на інших канала не розкручують так, як розкручують пісню "Україно, забивай". А це вже про щось говорить...
[ гість ]
 
Ірися
12. 01-07-2006 14:56
 
Ну знову ж ти таки зводиш до того щоб попустит и"пісню положинського" :))) 
Я тобі ще раз пояснюю, місто РОСІЙСЬКОМВНЕ, БІЛО-БЛАКИТНЕ, скандують "Нам потрібен гол! Нам потрібен гол!" у ритмі "Україно, забивай!" 
 
p.s. 
Не тре казати про те що тнмк не розкручують, бо їх трек з усіх радіодир лунав і лунає + його крутили на матчах національної збірної в Києві, а тартаків - ні ;)) 
 
Але знову, ДО ЧОГО це все? Що ти намагаєшся довести тут???
[ гість ]
 
Vitaliy
13. 01-07-2006 16:17
 
Vitaliy ти як музичний журналіст та ведучий сайту не можеш не знати, що пісня Танків офіційно заборонена правовласниками з Англії (ЕМІ) ... мені до речі обидві пісні не подобаються. я не думаю, що якійсь там музика зможе щось таке заспівати, що сподобається всім фанатам. 
Пісня Тартака - погана і крутять її тільки тому що Сашко стоїть поза критикою. Пісня погана, але ремікси до неї є хороші, я дуже люблю від Аби МС
[ гість ]
 
bozhidar
14. 01-07-2006 16:22
 
Віталік, я лише проти фрази, що ця пісня вже стала однією з улюблених кричалок. От і все. Бо я вболівала на майдані в Одесі і в Києві. Жодного разу не чула. 
І це при тому, що сама вона зроблена з кричалок. От і все. 
До того ж, це абсолютна неправда, що пісня ТНМК так само розкручується як і пісня Тартака. Елементарно, на неї кліпа немає і не могло бути. І вище пояснили чому. І ТНМК це пречудово знали. 
А робити ще й сингл з пісні "Україно, забивай" - це вже занадто. 
 
І повторюю, я не кажу, що якась пісня краща. 
Просто не треба казати неправду. Улюблені кричалки скандують всі і всюди. А не поодинокі фанати...
[ гість ]
 
Ірися
15. 01-07-2006 17:50
 
"А робити ще й сингл з пісні "Україно, забивай" - це вже занадто." 
 
тю, а яка власне для тебе різниця? захотіли зробити сингл - зробили. це ж справа Тартака. 
 
я теж не розумію сенсу дискусії. пустопорожня балаканина.
[ гість ]
 
patyakalo
16. 01-07-2006 18:59
 
patyakalo 
+1 
 
Як можна сперичатись про смаки? Вам не подобається - це не значить що ВСІМ не подобається. В тексті немає жодної абсолютизації і поширення твердження на всіх фанів це по-перше, по-друге там написано що пісня "ОДНА З", тобто автоматично перебачається існування інших які відповідно одним подобаються, іншим - ні, знову ж таки справа особистих смаків, вподобань і так далі. Це звичайно у випадку якщо вас зачепає формулювання в тексті, а не просто бажання посперичатись на пустому місці, бо вам не подобається тартак чи цей сингл чи просто С.П. :)  
Суперечка щодо тексту була б доцільною якби в ньому містились формулювання на зарзок: 
 
"яка вже стала улюбленою піснею українських фанів" 
 
"яка вже стала улюбленою піснею ВСІХ українських фанів" 
 
"яка вже стала однію з улюблених пісень ВСІХ українських фанів" 
 
"яка вже стала найулюбленою піснею українських фанів" 
 
 
... і так далі в тому ж дусі із вмістом абсолютизації. 
В тексті цього нема.  
 
Якщо не подобається просто пісня - то так і кажіть і справу закрито, навіщо сперичатись і когось в чомусь переконувати, якщо на колір та смак товариш не всяк, як-то кажуть?  
 
Ну, а у виданні максі-синглу нема нічого дивного, це шоу-біз, а Тартак його суб'єкт, все нормально, все правильно, головне що це працює і це є. Гірше було якби цього не було.
[ гість ]
 
Vitaliy
17. 03-07-2006 08:41
 
та я вже зрозуміла, що мені інкремінували вже все, що тільки можна інкремінувати... 
Залишуся при свої думці (яку, як я зрозуміла, ніхто адекватно не сприйняв), а незгодні йдуть і тусуються... :grin  
Все одно права я і крапка.
[ гість ]
 
Ірися
18. 03-07-2006 17:56
 
Гм. 
Мушу зазначити, що про "краще чи гірше" дійсно сабжу початково не було. Але факт залишається фактом: вболівальники скандують більше "Віва, Україно!", аніж "Україно, забивай", оскільки за мелодикою тексту її зручніше волати. А щодо природності Іtalia в порівнянні з Ukraine... амй соррі, жодного суб"єктиву в адресу автора, але більшого брєду я цього місяця ще в очі не впадало. Чесно.
[ гість ]
 
Mila
19. 03-07-2006 18:02
 
яка р1зниця, що там кричать фанати?  
головне, НАРЕШТ1 виходить диск з кл1пами! я маю над1ю, як1сть там буде хороша!!!:))
[ гість ]
 
Русяйва
20. 06-07-2006 10:31
 
А що ж там абимс робили?
[ гість ]
 
abymc
21. 06-07-2006 11:33
 
Тобто?
[ гість ]
 
Vitaliy
22. 26-09-2006 15:30
 
где можна скачать песню
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >