Дебютник ''Роковини'' від діаспорян ''The Ukes''
// UAFORMAT.COM   
13.10.2004 19:52

Інший діаспорний гурт із суголосною назвою The Ukes (британсько-українське назвисько українців в просторіччі), заснований колишнім учасником The Ukrainians Степаном Пасічником та музикантами з Української громади в Британії, намагається не пасти задніх і своїм дебютником “Роковини” поповнив збірню українських плит закордоном. Таку назву альбому “юкейзи” прив’язують до 2004 року, в якому відзначалося 190 років від дня народження Тараса Шевченка та минуло 25 літ від дня вбивства радянськими спецслужбами вітчизняного модернового пісняра Володимира Івасюка. Власне, перший пісенник трійці The Ukes і присвячено його пам’яті.
“Роковини” містять 10 моторних стежин, вперше представлених гуртом на забаві “Forst” поблизу Ганновера (Німеччина) в липні 2002 року. Певною мірою награння The Ukes продовжують традиції The Ukrainians, і гурт будує свої пісні на українських народних гоцянках в панк-роковій жартівливій мішанині, хоча не тільки наш фольк потрапляє в поле зору “юкейзів”. Одна з пісень “Роковин” є переспівом забійника “Ra Ra Rasputin” диско-гурту Bony M з вплітанням чільної музичної теми зі стрічки “Х-файли”. Цей переспів-усмішку Степан Пасічник склав ще для альбому The Ukrainians “Ворони”, але стежка так і не потрапила до платівки.
До речі, впровадником гурту є переможець “Canadian Music Industry Award” Роман Клун, якого жартома називають “Українським “Goldfingers’ом” у Канаді. Докладно про The Ukes можна дізнатися з домашньої сторінки гурту www.theukes.com. //Fdr.com.ua
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: