Кому Вниз затримують вихід платівки-присвяти гуртові Вій
// Юрко Зелений, ФДР   
04.07.2006 21:32
Кому ВнизВихід давно обіцяної платівки-присвяти гуртові "Вій" затримується, швидше за все, до осені. Цього разу справа застопорилися за "Кому Вниз", які ґрунтовно переосмислюють пісню "Серед Тіней" під своє прочитання. Як повідомляє іменна сторінка komuvnyz.gothic.com.ua, 15 червня гурт вже записав співані партії, залишилося їх почистити й звести до купи весь твір. Кому-внизівці взялися за переробку війовської "Серед Тіней" ще у квітні, і за словами Андрія Середи, у підсумку має вийти річ з бойовим настроєм, а не драматичним, як у "Вія". Як би там не склалося, але видається, що диск-присвята "Вію" з переспівом від "Кому Вниз" вийде значно скоріше за чергову платівку самих "Кому Вниз", яким залишилося дописати до неї зо три пісні. "Ще років зо шість – і весь альбом буде повністю готовим," – з брахманською посмішкою запевняє Середа.


Коментарів (5)
RSS-стрічка
1. 06-07-2006 11:43
 
я, звісно, все розумію, але може б новину про гурт Вій краще супроводжувати фоткою гурту Вій, а не Кому Вниз? :) або давати дві фотки
[ гість ]
 
Tala
2. 06-07-2006 12:00
 
Я спочатку вагався, навіть поставив Вія. Але згодом перечитавше ще раз новину зрозумів що інфа все ж таки про Кому Вниз та їх роботу над кавером на Вія та власним альбомом :) ;)
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 06-07-2006 12:09
 
тоді в назву варто було б Кому вниз ввести :)
[ гість ]
 
Tala
4. 06-07-2006 12:10
 
наприклад, платівка гурту "Вій" затримується. Винуватці - Кому вниз.  
 
Або:  
Кому вниз затримують вихід платівки "Вій"  
 
Або:  
Кому вниз "не дає добро" на вихід платівки "Вій"  
 
ну, чи ще якось :)
[ гість ]
 
Tala
5. 06-07-2006 12:33
 
є :) 
Просто я такі формулювання не хотів ставити, бо був заголовок "Вихід триб'юту скрябіна затримується через менеджера Тартака" :)))  
але я так глянув, ніби вже давненько ця інформацію була, сподіваюсь всі забули :)
[ гість ]
 
Vitaliy

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: